0:2
konec (0:0, 0:0, 0:2)
14.04.2023, 19:45 • Visp, Švajčiarsko • Daniela Mesíková
Tipsport: 1.64 4.63 4.01 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.64 - 4.63 - 4.01
Švýcarsko – Slovensko
0:2
konec (0:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 42. Holešinský (Baláž), 43. Čacho (Lantoši, Gernát)
Karty:
Neproměněná penalta:
Švýcarsko:
Senn (Waeber) – Fora, Frick, Loeffel, Bichsel, Glauser, Vouardoux, Aebischer, Egli – Riat, Corvi, Ambühl – Kneubuehler, Jäger, Bader – Moy, Müller, Meyer – Bertschy, Heim, Thürkauf
Náhradníci:
Trenér:
Slovensko:
Hlavaj (Tomek) – Gernát, Ivan, Beňo, Golian, Gachulinec, Jánošík, Gajdoš – Cehlárik, Hrivík, Takáč – Holešinský, Sukeľ, Kudrna – Lantoši, Tamáši, Baláž – Petráš, Čacho, Lunter – Faško-Rudáš
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
18:20 | SVK | 2 | Sukeľ, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:04 | SUI | 2 | Corvi, hrubost | |
SVK | 2 | Golian, hrubost | ||
26:18 | SUI | 2 | Thürkauf, nedovolené bránění | |
30:44 | SVK | 2 | Cehlárik, vražení na hrazení | |
35:27 | SVK | 2 | Cehlárik, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:36 | SVK | 0:1 | Holešinský (Baláž) | |
42:27 | SVK | 0:2 | Čacho (Lantoši, Gernát) | |
42:27 | SUI | 2 HL | ||
43:34 | SVK | 2 | Ivan, vysoká hůl | |
50:55 | SUI | 2 | Bertschy, podrážení | |
Konec |
Montreal – Boston 01:00 4:5
Florida – Carolina 01:00 4:6
Tampa – Detroit 01:00 5:0
Washington – New Jersey • po prodl. 01:00 4:5
Buffalo – Ottawa • po prodl. 01:00 4:3
Columbus – Pittsburgh • po prodl. 01:00 3:2
NY Rangers – Toronto 01:00 2:3
Nashville – Minnesota • po prodl. 02:00 4:3
Dallas – St. Louis 02:00 1:0
Colorado – Winnipeg 02:00 4:2
Chicago – Philadelphia • po prodl. 02:30 4:5
Edmonton – San Jose 03:00 5:2
Anaheim – Los Angeles 04:00 3:5
Arizona – Vancouver • po prodl. 04:00 4:5
Seattle – Vegas 04:30 1:3
Red Boys Prague – P&T Academy 08:00 2:4
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:00 3:4
Red Boys Prague – P&T Academy 08:15 7:5
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:15 3:6
West Select – Young Hockey Košice 09:00 5:2
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:00 2:0
West Select – Young Hockey Košice 09:15 4:1
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:15 4:1
Havlíčkův Brod – Hungary Talent 10:00 5:9
Peter Pucher Academy – RJJ Academy 10:00 10:4
Hockey Festiwal Team – Teplice 11:00 5:9
Czech Ice Hockey Academy – Young Hockey Košice 11:00 5:6
CZP NIX Hockey – Pukémoni 12:00 3:9
Red Boys Prague – West Select • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
East Select – Czech Dragons 13:00 6:10
P&T Academy – Stasa Hockey 13:00 4:7
Havlíčkův Brod – RJJ Academy 14:00 4:15
Hungary Talent – Peter Pucher Academy 14:00 3:7
Hockey Festiwal Team – Czech Ice Hockey Academy 15:00 3:15
Teplice – Young Hockey Košice 15:00 5:3
CZP NIX Hockey – Red Boys Prague 16:00 0:0
Pukémoni – West Select • po s.n. (0:1) 16:00 4:5
East Select – P&T Academy 17:00 6:9
Czech Dragons – Stasa Hockey 18:00 5:3
59:56
59:15
58:12
57:37
57:02
56:39
56:10
54:31
53:30
52:29
52:03
51:33
51:18
50:55
Bertschy – 2 min., podrazenie.
49:12
48:56
47:02