2:3
konec (0:0, 1:0, 1:3)
14.04.2023, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Petr Frömel
Tipsport: 2.17 4.11 2.78 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.17 - 4.11 - 2.78
New York Rangers – Toronto Maple Leafs
2:3
konec (0:0, 1:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 22. Kakko (Trocheck), 47. Panarin (Fox, Zibanejad) – 44. Liljegren (Kämpf, McCabe), 48. W. Nylander (O'Reilly), 53. Acciari
Karty:
Neproměněná penalta:
New York Rangers:
Halák (Šesťorkin) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, B. Schneider, Mikkola – P. Kane, Zibanejad (A), Kreider – Tarasenko, Trocheck, Panarin – Kakko, Chytil, Lafreniere – Motte, Goodrow (A), Vesey.
Náhradníci:
Trenér: G. Gallant.
Toronto Maple Leafs:
Woll (Richard) – Holl, Brodie, Liljegren, McCabe, L. Schenn, Rielly (A), Timmins – Marner (A), Matthews (A), Bunting – W. Nylander, O'Reilly, Knies – Järnkrok, Acciari, Kerfoot – Kämpf, Aston-Reese.
Náhradníci:
Trenér: S. Keefe.
Rozhodčí: B. Blandina, TJ Luxmore – D. Berg, B. Gawryletz
Diváci: 17 623
1. třetina | ||||
13:55 | NYR | 2 | Mikkola, držení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:38 | NYR | 1:0 | Kakko (Trocheck) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:09 | TOR | 1:1 | Liljegren (Kämpf, McCabe) | |
45:52 | NYR | neuznaná branka | ||
46:13 | TOR | 2 | W. Nylander, podrážení | |
46:26 | NYR | 2:1 | Panarin (Fox, Zibanejad) | |
47:48 | TOR | 2:2 | W. Nylander (O'Reilly) | |
52:21 | TOR | 2:3 | Acciari | |
57:12 | TOR | 2 | L. Schenn, podrážení | |
59:59 | NYR | neuznaná branka | ||
Konec |
Montreal – Boston 01:00 4:5
Florida – Carolina 01:00 4:6
Tampa – Detroit 01:00 5:0
Washington – New Jersey • po prodl. 01:00 4:5
Buffalo – Ottawa • po prodl. 01:00 4:3
Columbus – Pittsburgh • po prodl. 01:00 3:2
NY Rangers – Toronto 01:00 2:3
Nashville – Minnesota • po prodl. 02:00 4:3
Dallas – St. Louis 02:00 1:0
Colorado – Winnipeg 02:00 4:2
Chicago – Philadelphia • po prodl. 02:30 4:5
Edmonton – San Jose 03:00 5:2
Anaheim – Los Angeles 04:00 3:5
Arizona – Vancouver • po prodl. 04:00 4:5
Seattle – Vegas 04:30 1:3
Red Boys Prague – P&T Academy 08:00 2:4
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:00 3:4
Red Boys Prague – P&T Academy 08:15 7:5
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:15 3:6
West Select – Young Hockey Košice 09:00 5:2
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:00 2:0
West Select – Young Hockey Košice 09:15 4:1
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:15 4:1
Havlíčkův Brod – Hungary Talent 10:00 5:9
Peter Pucher Academy – RJJ Academy 10:00 10:4
Hockey Festiwal Team – Teplice 11:00 5:9
Czech Ice Hockey Academy – Young Hockey Košice 11:00 5:6
CZP NIX Hockey – Pukémoni 12:00 3:9
Red Boys Prague – West Select • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
East Select – Czech Dragons 13:00 6:10
P&T Academy – Stasa Hockey 13:00 4:7
Havlíčkův Brod – RJJ Academy 14:00 4:15
Hungary Talent – Peter Pucher Academy 14:00 3:7
Hockey Festiwal Team – Czech Ice Hockey Academy 15:00 3:15
Teplice – Young Hockey Košice 15:00 5:3
CZP NIX Hockey – Red Boys Prague 16:00 0:0
Pukémoni – West Select • po s.n. (0:1) 16:00 4:5
East Select – P&T Academy 17:00 6:9
Czech Dragons – Stasa Hockey 18:00 5:3
Střely na bránu: 24 – 21 | Přesilová hra: 1/2 – 0/1 | Trestné minuty: 2 – 4
Kdo se postavil do brankoviště?
Jaroslav Halák (NYR) – 18 zákroků, 3 OG,
úspěšnost 85,7 %, odchytal 56:44
Joseph Woll (TOR) – 22 zákroků, 2 OG,
úspěšnost 91,7 %, odchytal 60:00
Česká a slovenská stopa
Jaroslav Halák (NYR) – 18 zákroků, 3 OG,
úspěšnost 85,7 %, odchytal 56:44
Filip Chytil (NYR) – 0+0, -3 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 13:52
David Kämpf (TOR) – 0+1, +1 účast, 0 střel na bránu,
TM 0, čas na ledě 15:34
Tři hvězdy utkání
1. Noel Acciari (TOR) 1+0
2. William Nylander (TOR) 1+0
3. Artěmij Panarin (NYR) 1+0
59:59
59:44
59:12
59:02
58:41
57:45
57:40
57:19
57:12
Luke Schenn – 2 min., podrážení.
57:12
56:42
55:42
54:09
52:21
52:21 Noel ACCIARI - 2:3