2:1
konec (1:0, 1:0, 0:1)
14.04.2023, 13:30 • Zimný štadión Poprad • Jan Volf
Finsko – Švýcarsko
2:1
konec (1:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 19. Noiva (Hakkarainen, Koskipirtti), 33. Tolppola (Noiva, Lassila) – 47. Reinhard (Füllemann, Lurati)
Karty:
Neproměněná penalta:
Finsko:
Leinonen (Varis) – Grönlund, Väisäinen, Kärki, Heinonen, Vuorinen, Minkkinen, Vesala – Tolppola, Lassila, Raiman – Mannistö, Keskinen, Hakala – Hakkarainen, Koskipirtti, Skinnari – Toivainen, Lundell, Hult
Náhradníci:
Trenér: Tomi Lämsä
Švýcarsko:
Grüter (Uberti) – Boss, Meile, Terraneo, Quinn, Christe, Vögeli, Füllemann, Moser – De Luca, Reinhard, Schild – Greuter, Lurati, Liechti – Hornecker, Pont, Locher – Guignard, Fiebiger, Bai
Náhradníci:
Trenér: Marco Bayer
Rozhodčí: Korba, Jobbágy – Bogdaň, Ordzovenský, Kontšek
Diváci:
1. třetina | ||||
07:58 | FIN | 2 | Lundell, podrážení | |
09:43 | SUI | 2 | Boss, sekání | |
14:04 | SUI | 2 | Fiebiger, vysoká hůl | |
18:26 | FIN | 1:0 | Noiva (Hakkarainen, Koskipirtti) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:08 | SUI | 2 | Luca, sekání | |
28:33 | FIN | 2 | příliš mnoho hráčů na ledě | |
28:41 | SUI | 2 | Quinn, podrážení | |
29:27 | SUI | 2 | Schild, podrážení | |
32:59 | FIN | 2:0 | Tolppola (Noiva, Lassila) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:13 | FIN | 2 | Hult, sekání | |
46:04 | SUI | 2:1 | Reinhard (Füllemann, Lurati) | |
52:44 | FIN | 2 | Hakkarainen, vražení na hrazení | |
56:38 | SUI | 2 | Bai, podrážení | |
Konec |
Montreal – Boston 01:00 4:5
Florida – Carolina 01:00 4:6
Tampa – Detroit 01:00 5:0
Washington – New Jersey • po prodl. 01:00 4:5
Buffalo – Ottawa • po prodl. 01:00 4:3
Columbus – Pittsburgh • po prodl. 01:00 3:2
NY Rangers – Toronto 01:00 2:3
Nashville – Minnesota • po prodl. 02:00 4:3
Dallas – St. Louis 02:00 1:0
Colorado – Winnipeg 02:00 4:2
Chicago – Philadelphia • po prodl. 02:30 4:5
Edmonton – San Jose 03:00 5:2
Anaheim – Los Angeles 04:00 3:5
Arizona – Vancouver • po prodl. 04:00 4:5
Seattle – Vegas 04:30 1:3
Red Boys Prague – P&T Academy 08:00 2:4
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:00 3:4
Red Boys Prague – P&T Academy 08:15 7:5
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:15 3:6
West Select – Young Hockey Košice 09:00 5:2
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:00 2:0
West Select – Young Hockey Košice 09:15 4:1
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:15 4:1
Havlíčkův Brod – Hungary Talent 10:00 5:9
Peter Pucher Academy – RJJ Academy 10:00 10:4
Hockey Festiwal Team – Teplice 11:00 5:9
Czech Ice Hockey Academy – Young Hockey Košice 11:00 5:6
CZP NIX Hockey – Pukémoni 12:00 3:9
Red Boys Prague – West Select • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
East Select – Czech Dragons 13:00 6:10
P&T Academy – Stasa Hockey 13:00 4:7
Havlíčkův Brod – RJJ Academy 14:00 4:15
Hungary Talent – Peter Pucher Academy 14:00 3:7
Hockey Festiwal Team – Czech Ice Hockey Academy 15:00 3:15
Teplice – Young Hockey Košice 15:00 5:3
CZP NIX Hockey – Red Boys Prague 16:00 0:0
Pukémoni – West Select • po s.n. (0:1) 16:00 4:5
East Select – P&T Academy 17:00 6:9
Czech Dragons – Stasa Hockey 18:00 5:3
56:38
Bai – 2 min., podrážení.
52:44
Hakkarainen – 2 min., vražení na hrazení.
46:04
46:04 REINHARD - 2:1
46:04
43:45
43:13
Hult – 2 min., sekání.
32:59
32:59 TOLPPOLA - 2:0
32:59
29:45
29:27
Schild – 2 min., podrážení.
28:41
Quinn – 2 min., podrážení.
28:33
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě.
24:08
De Luca – 2 min., sekání.
18:26
18:26 NOIVA - 1:0
18:26
14:04
Fiebiger – 2 min., vysoká hůl.
09:43
Boss – 2 min., sekání.
07:58
Lundell – 2 min., podrážení.