0:6
konec (0:4, 0:0, 0:2)
14.04.2023, 18:00 • ICE ARENA Plzeň • Jiří Pudich
Slovensko – Švédsko
0:6
konec (0:4, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Eriksson (Eklund), 2. Crookes (Eklund, Gustafsson), 4. Zetterlund (Nordlund, Pettersson), 11. Toresson (Sterner), 51. Wallenius, 59. Wallenius (Crookes, Gustafsson)
Karty:
Neproměněná penalta:
Slovensko:
Pohanka (Rafaj) – Kupec, Radivojevič, Fabuš, Bajza, Húževka, Petras, Harvánek, Šlank – Semančík, Tomík, Prokopovič, Tomašec, Chovan, Bohoš, Maruna, Liščinský, Šatan, Zálešák, Hazala, Liška
Náhradníci:
Trenér: Rastislav Pavlov
Švédsko:
Liv (Laring) – Olsson, Sahlin Wallenius, Sigurd, Gustafsson, Sjöqvist, Stadin, Freij – Pettersson, Berglund, Toresson, Crookes, Zetterlund, Nordlund, Eklund, Hesselvall, Sterner, Eriksson, Jarbsjö, Zetterberg, Holst-Persson
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek – Malý, Dědek
Diváci: 96
1. třetina | ||||
00:52 | SWE | 0:1 | Eriksson (Eklund) | |
01:22 | SWE | 0:2 | Crookes (Eklund, Gustafsson) | |
03:21 | SWE | 0:3 | Zetterlund (Nordlund, Pettersson) | |
06:58 | SVK | 2 | Húževka, držení | |
10:18 | SWE | 0:4 | Toresson (Sterner) | |
15:50 | SWE | 2 | Wallenius, hákování | |
18:43 | SVK | 2 | Bajza, vysoká hůl | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:38 | SVK | 2 | Kupec, podrážení | |
27:35 | SVK | 2 | Harvánek, držení | |
SWE | 2 | Eriksson, hrubost | ||
28:27 | SVK | 2 | Maruna, podrážení | |
30:06 | SWE | 2 | Nordlund, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:55 | SVK | 2 | Pohanka, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Semančík | |
47:39 | SVK | 2 | Semančík, sekání | |
50:21 | SVK | 2 | Radivojevič, sekání | |
50:25 | SWE | 0:5 | Wallenius | |
52:05 | SWE | 2 | Sjöqvist, sekání | |
55:46 | SWE | 2 | Wallenius, podrážení | |
58:02 | SWE | 0:6 | Wallenius (Crookes, Gustafsson) | |
Konec |
Montreal – Boston 01:00 4:5
Florida – Carolina 01:00 4:6
Tampa – Detroit 01:00 5:0
Washington – New Jersey • po prodl. 01:00 4:5
Buffalo – Ottawa • po prodl. 01:00 4:3
Columbus – Pittsburgh • po prodl. 01:00 3:2
NY Rangers – Toronto 01:00 2:3
Nashville – Minnesota • po prodl. 02:00 4:3
Dallas – St. Louis 02:00 1:0
Colorado – Winnipeg 02:00 4:2
Chicago – Philadelphia • po prodl. 02:30 4:5
Edmonton – San Jose 03:00 5:2
Anaheim – Los Angeles 04:00 3:5
Arizona – Vancouver • po prodl. 04:00 4:5
Seattle – Vegas 04:30 1:3
Red Boys Prague – P&T Academy 08:00 2:4
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:00 3:4
Red Boys Prague – P&T Academy 08:15 7:5
Peter Pucher Academy – Czech Ice Hockey Academy 08:15 3:6
West Select – Young Hockey Košice 09:00 5:2
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:00 2:0
West Select – Young Hockey Košice 09:15 4:1
Stasa Hockey – RJJ Academy 09:15 4:1
Havlíčkův Brod – Hungary Talent 10:00 5:9
Peter Pucher Academy – RJJ Academy 10:00 10:4
Hockey Festiwal Team – Teplice 11:00 5:9
Czech Ice Hockey Academy – Young Hockey Košice 11:00 5:6
CZP NIX Hockey – Pukémoni 12:00 3:9
Red Boys Prague – West Select • po s.n. (0:1) 12:00 4:5
East Select – Czech Dragons 13:00 6:10
P&T Academy – Stasa Hockey 13:00 4:7
Havlíčkův Brod – RJJ Academy 14:00 4:15
Hungary Talent – Peter Pucher Academy 14:00 3:7
Hockey Festiwal Team – Czech Ice Hockey Academy 15:00 3:15
Teplice – Young Hockey Košice 15:00 5:3
CZP NIX Hockey – Red Boys Prague 16:00 0:0
Pukémoni – West Select • po s.n. (0:1) 16:00 4:5
East Select – P&T Academy 17:00 6:9
Czech Dragons – Stasa Hockey 18:00 5:3
55:46
Sahlin Wallenius – 2 min., podrážení.
52:05
Sjöqvist – 2 min., sekání.
50:21
Radivojevič – 2 min., sekání.
47:39
Semančík – 2 min., sekání.
44:55
Pohanka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Semančík.
30:06
Nordlund – 2 min., sekání.
28:27
Maruna – 2 min., podrážení.
27:35
Harvánek – 2 min., držení.
Vyloučení v týmu Švédsko:
Eriksson – 2 min., hrubost.
20:38
Kupec – 2 min., podrážení.
18:43
Bajza – 2 min., vysoká hůl.
15:50
Sahlin Wallenius – 2 min., hákování.
06:58
Húževka – 2 min., držení.