09.03.2023, 18:45 • An der Alten Försterei, Berlín • Osmifinále • Michal Raška

Tipsport: 1.74 3.41 5.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:45:50)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 6:2. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:13.
Je konec. Fantastické utkání mezi Unionem Berlín a Royale Union Saint-Gilloise nabídlo šest branek.
Už v deváté minutě musel být hostující brankář Moris ve střehu, protože přišla nebezpečná střela Beckera. O pár chvil později přišel nebezpečný pokus Behrense, ale gólman Moris si znovu poradil. Ve 28. minutě šli hosté překvapivě do vedení po fantastické střele Bonifaceho. Před poločasem ovšem srovnal parádním gólem z přímého kopu Juranović.
V 58. minutě se po chybě domácích dostalo Royale zpět do vedení díky brance Vertessena. V 69. minutě ale Berlín získal pokutový kop, který sice nejprve Robin Knoche neproměnil, ale z dorážky se nemýlil. V 72. minutě se Victor Boniface trefil podruhé a poslal belgický celek zpět do vedení. V 89. minutě ovšem srovnal Michel.

90+6

90+6

Josip Juranović se dostal k odraženému míči, ale jeho pokus letěl nad bránu soupeře.

90+5

Union nyní získal autové vhazování na své polovině, ale míč dlouho neudržel.

90+4

Domácí chtějí rozhodnout zápas, ale další centr končí jen v náručí brankáře.

90+2

Jamie Leweling si parádně vyměnil míč se spoluhráčem, ale jeho zakončení nemělo dostatek razance.

90+1

Cameron Puertas se sice dostal ke střele z dálky, ale jeho pokus letěl pouze doprostřed, s čímž si Frederik Rønnow poradil.

90

Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

89

89. Sven MICHEL - 3:3

89

Union Berlin právě vstřelil branku!
A potřetí v zápase domácí srovnávají! S nákopem do vápna si obrana soupeře neporadila zrovna dobře, čehož využil SVEN MICHEL a jeho zakončení skončilo přesně u pravé tyče. Minutu před koncem základní hrací doby je to 3:3.

88

Simon Adingra získal míč na levé straně, ale nakonec se Saint-Gilloise rozhodlo jej podržet na kopačkách.

86

Střídání v týmu Royale Union Saint-Gilloise:
ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare, přichází Cameron Puertas,
ze hřiště odchází Victor Boniface, přichází Gustaf Nilsson.

85

Niko Gießelmann obdržel zcela zbytečnou žlutou kartu za nesportovní chování.

84

Po faulu hostů získal Union standardní situaci z levé strany, ale následný centr odhlavičkoval hostující hráč.

83

Victor Boniface si dělal místo na zakončení, ale nakonec neměl proti přesile šanci a přišel o balón.

81

Přízemní centr z levé strany proskákal až do vápna hostů, ale Anthony Moris chytil balón před dobíhajícím útočníkem.

3:3

konec (1:1)

Branky: 42. Juranović, 69. Knoche, 89. Michel – 28. Boniface (Vertessen), 58. Vertessen (Lapoussin), 72. Boniface (Nieuwkoop)

Karty:   75. Knoche (UNB), 85. Gießelmann (UNB) – 20. Vertessen (GIL), 53. Lynen (GIL), 68. Burgess (GIL)

Neproměněná penalta: 69. Knoche (UNB), brankář Moris zneškodnil

1. FC Union Berlín: Rønnow – Trimmel (C) (78. Gießelmann), Knoche, Doekhi, Leite – Juranović, Thorsby (78. Leweling), Khedira, Haberer (63. Lajdúní) – Behrens (63. Siebatcheu), Becker (78. Michel).
Náhradníci: Grill, Stein – Jaeckel, Kemlein, Maciejewski.

Trenér: Urs Fischer

Royale Union St-Gilloise: Moris (C) – Nieuwkoop, Burgess, Kandouss, Van der Heyden – El Azzouzi, Lynen, Lapoussin – Lazare (86. Puertas), Boniface (86. Nilsson), Vertessen (80. Adingra).
Náhradníci: Imbrechts, Pirard – Eckert, Mačida, Sykes, Teuma, Terho, Huygevelde.

Trenér: Karel Geraerts