2. liga skupina Západ

HC Vlci Jablonec nad Nisou – HC Stadion Cheb

4:6

konec (3:1, 0:2, 1:3)

25.02.2023, 18:00 • Městský zimní stadion, Jablonec nad Nisou • Nadstavba B • Štěpán Navrátil (@stepan_navratil)

Tipsport: 2.37 4.7 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A máme dobojováno!
V první polovině utkání to sice vypadalo na vítězství Jablonce, ale Cheb dokázal ve druhé části srovnat a třetí třetina rozhodla o vítězi. Petr Had po krásné individuální akci poslal Vlky do vedení, poté ale pálili už jen hosté. Na 4:4 vyrovnával v přesilovce Petr Kořán a o minutu později se uchytilo i nahození Václava Stejskala. Na konečných 4:6 upravil do prázdné branky Jan Nekvinda. Hokejisté Stadionu tak úspěšně zvládli otočit duel s Jabloncem nad Nisou a po skvělém výkonu, zejména ve druhé polovině zápasu, si ze severu Čech odváží tři body.

Pro dnešek to bude vše, přeji příjemný zbytek sobotního večera a zase někdy na počtenou! (20:18:15)

59:47

Ještě naposledy prověřil pozornost Jelínka unikající Krutina.

59:34

Domácí mají necelou půl minutku na vstřelení dvou branek, ale i tak se sympaticky vrhají do útoku.

59:16

59:16 Jan NEKVINDA - 4:6

59:16

Stadion Cheb právě vstřelil branku!
Vrtek šikovně dobruslil celou situaci a poslal odražený puk na rozjetého JANA NEKVINDU, jenž neměl se střelou do prázdné branky žádné potíže. Asistence: Vladislav Vrtek.

58:57

Napadání Chebu dělá Vlkům veliké problémy.

58:31

Domácí to již od přerušení zkouší bez brankáře, ale stále se nedokázali usadit v útočné třetině.

58:22

Oddechový čas pro tým HC Vlci Jablonec nad Nisou.

58:07

Brokeš se prokličkoval přes dvojici hráčů Chebu a i v pádu dokázal bekhendem zakončit. Kašpar však bez problému zasáhl.

57:21

V levém kruhu zůstal nehlídaný Jursa, jenže jeho rána z první skončila pouze na betonu Kašpara.

56:38

Ihned po vhazování pálil Pavlů, do cesty se mu ale postavil Prošek.

55:57

Maďar pálil přes hradbu těl, ale mezírku u levé tyče nenašel.

55:27

Domácím přidává vrásky na čele zakázané uvolnění.

55:18

55:04

Rychlík Foerster projel obranou Stadionu jako nůž máslem, ale po ztrojení byl již bezbranný.

54:41

Dělovku Starého zablokoval první clonící hráč.

54:02

Jeden z obránců Vlků nádherně sklepl vysoké vyhození na zem, ale rozhodčí okamžitě zapískal hru vysokou holí a hra je vykázána do středního pásma.

53:27

Vysoké nahození Hada vyrazil Kašpar zřejmě svou maskou.

4:6

Branky a nahrávky: 11. Maďar (Matějka), 16. Matějka (Švík, Maďar), 16. Foerster (Jursa, Duschka), 43. Had (Kollert, Foerster) – 3. Vrtek (Čejka), 36. Nekvinda (Fečo, Šik), 39. Vrtek (Čejka, Rozhon), 52. Kořán (Šik, Nekvinda), 53. Stejskal (Rozhon, Prošek), 60. Nekvinda (Vrtek)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Jelínek (Horák) – Had, Macurák, Kollert, Abraham, Starý, Duschka, Pavlů (C) – Matějka, Bouřil, Maďar (A) – Kačírek, Jursa, Brokeš (A) – Strnad, Švík, Foerster.
Trenér: Vítězslav Jankových

HC Stadion Cheb: Kašpar (Tichon) – Nerad, Jachanov, Šik (C), Šikut, Kořán, Stejskal – Prošek, Konášek, Krutina – Nekvinda (A), Rozhon, Šafejev – Fečo, Vrtek, Čejka (A) – Filippenko.
Trenér: Jaromír Carvan

Rozhodčí: Šmika – Kučera, Maňák

2:39 CHB 0:1 Vrtek (Čejka)
10:16 JBL 1:1 Maďar (Matějka)
15:12 JBL 2:1 Matějka (Švík, Maďar)