2:3

konec (0:0, 0:2, 2:1)

25.02.2023, 17:00 • Zimní stadion města Opavy • 41. kolo • Warty (@Warty1992)

Tipsport: 6.92 7.5 1.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po herně nezáživné první třetině se ve druhé třetině Orli dvakrát prosadili zásluhou Kirilla Nižnikova a Erika Mareše. Ve třetí části přidal jak se později ukázalo vítěznou trefu Lukáš Adámek, protože Opava v závěru v rozmezí 37 sekund góly Tomáše Krupy a Tomáše Káni zdramatizovala koncovku utkání, kterou už ale Znojmo zvládlo. Vítězí na ledě Slezanu tedy 3:2.

Děkuji za sledování dnešního utkání, přeji pěkný zbytek víkendu a dalších zápasů napočtěnou. (19:22:04)

59:00

Opava v šesti.
Dnešní utkání sleduje 650 diváků.

58:45

Znojmo zachybovalo a muselo vyhodit v tísni na zakázené uvolnění.

58:25

Beránek málem vystihl rozehrávku Sotlara.

57:40

Znojmo v útočném pásmu.

56:20

Hra se trochu uklidnila. Orli hrají co potřebují.

55:15

Hráči Opavy chytli druhý dech a zadělali na zajímavou koncovku utkání.

54:15

Další šance Opavy, dezorientovaný Groh nevěděl kde je kotouč, ten byl již v rohu.

53:47

53:47 KÁŇA - 2:3

53:47

Opava právě vstřelila branku!
A je tu drama. Ihned po vhazování propálil Groha TOMÁŠ KÁŇA a po 37 sekundách je tu skóre o jedinou branku. Asistence: Adam Beránek.

53:10

53:10 Tomáš KRUPA - 1:3

53:10

Groh dnes čisté konto neudrží. Krátce po skončení přesilovky ho totiž prostřelil mezi betony důrazný TOMÁŠ KRUPA. Asistence: Kryštof Kadul a Dominik Věntus.

52:25

52:00

Opava jen na chvíli udržela pásmo a znovu musí o tuto pozici bojovat.

51:25

Znojmo se bez problému brání, naopak Adámek a Šťovíček mohli zaútočit.

50:57

Vyloučení v týmu Orli Znojmo:
Köver – 2 min., krosček.

50:00

Ihned po vhazování střílel Šindelář.

2:3

Branky a nahrávky: 54. Krupa (Kadul, Věntus), 54. Káňa (Adam Beránek) – 22. Nižnikov (Remta, Ondřej Svoboda), 25. Mareš (Šťovíček, Nižnikov), 46. Adámek (Šťovíček)

HK Opava: Sotlar (Piták) – Štěpánek, Ludvík, Thiel, Šindelář (C), Holík, Věntus, Pachula – Danielčák, Krupa, Malina (A), Stuchlík, Horný, A. Beránek, Káňa (A), Kadula, Buršík, Štindl, Vašenka, Vojtovič.
Trenér: Aleš Tomášek

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Žajdlík) – Mareš, Stránský, Jenáček, Zukal, Tejnor (A), Remta – Sklenář, Šťovíček (C), P. Beránek, Špaček, Nižnikov, Köver, O. Svoboda, Kotrba, Pigl, Adámek.
Trenér: Jiří Beroun

Rozhodčí: František Held – Pavel Rychlý, Marek Čelechovský