Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (04:42:12)
Střely na bránu: 27 – 36 | Přesilová hra: 1/5 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 10

Connor Hellebuyck (WPG) – 21 zákroků, 5 OG, úspěšnost 80,8 %, odchytal 40:00
David Rittich (WPG) – 10 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 20:00
Alexandar Georgijev (COL) – 26 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,3 %, odchytal 60:00

Tři hvězdy utkání
1. Nathan MacKinnon (COL) 1+1
2. Mikko Rantanen (COL) 1+1
3. Blake Wheeler (WPG) 0+1
Střet dvou týmů z Centrální divize rozhodly Laviny již v prvních jedenácti minutách. Z pěti střel čtyřikrát skórovaly a ve zbytku zápasu si hosté komfortní náskok bez jediného klopýtnutí pohlídali. Od konce 31. minuty a trefy Nieta na 5:1 už se stav nepohnul. Do třetí třetiny přišel do branky Winnipegu David Rittich a chytil všech deset střel.

59:17

Brad Hunt byl za bránou napadán dvěma hráči. Podle hlavního nebyl faulován a Stenlund si proto mohl vyjet do příjemnějšího úhlu, odkud vypálil přesně do Georgijevovy lapačky.

59:00

Poslední minuta třetí třetiny.

58:06

Zakázané uvolnění Avalanche. Ani jeden z týmů za rozhodného stavu zdaleka nehraje naplno.

57:35

Karson Kuhlman měl po přejetí útočné modré co dělat, aby puk neztratil. Slaboučká střela nemohla Georgijeva ohrozit.

57:15

Samberg dobře vyřešil situaci na krajním mantinelu a přes dva muže nahrál Barronovi. Toho Avs ve třech ihned obestoupili a Newhook vyráží do protiútoku.

56:24

Schmidt neúspěšně hledal nějakou hokejku na teč. Vlevo situaci dohrával Dillon, jenže před Georgijevem dobře zakročil Englund.

55:46

Malgin shodil puk na Rodriguese, kterému stál v cestě Morrissey. Už poněkolikáté v zápase byl kotouč sražen mimo hřiště.

55:10

Connor zvládl souboj s přesilou. Samberg mu puk vrátil do levého křídla, odkud domácí hvězda zasáhla Georgijevovu vyrážečku.

54:13

Huntovo nahození se od trefeného Schmidta odrazilo do levého kruhu k Malginovi. Rittich musel proti zakončení z bodu pro vhazování předvést další kvalitní zákrok.

54:12

Domácím se nechtělo vystoupit proti Malginovi. Švýcarského útočníka nechali vypálit, nicméně Schmidt puk zastavil ještě před Rittichem.

53:32

Nate Schmidt pokazil rozehrávku ze zadního mantinelu. Zakázané uvolnění zase vrací hru před Davida Ritticha.

53:19

52:41

Lehkonen tradičně zaparkoval mezi kruhy. Dostal tam tečovanou nahrávku od Rantanena, ale český gólman ve službách Jets o svou nulu nepřišel.

52:25

MacKinnon posouval puk ještě více doprava. Rantanen dlouhé čekání na střelu ukončil, když viděl prostor v bližším dolním rohu brány. Rittich se stačil přesunout.

51:45

Rittich si poradil s Byramovou střelou od modré čáry. Z podobného místa pak hostujícímu obránci s čtyřkou na zádech zakončení příklepem vůbec nesedlo.

1:5

Branky a nahrávky: 4. Appleton (Schmidt, Wheeler) – 1. MacKinnon (Ničuškin, Lehkonen), 5. Rantanen (Rodrigues), 8. Compher (Rantanen, MacKinnon), 11. Byram (Cogliano, Newhook), 31. Nieto (Compher, D. Toews)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (41. Rittich) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Schmidt, Samberg – Appleton, Scheifele (A), Connor – Wheeler, Dubois, Ehlers – Kuhlman, Lowry (A), M. Barron – Jonsson Fjällby, Stenlund, Mäenalanen.
Trenér: Rick Bowness

Colorado Avalanche: Georgijev (J. Johansson) – D. Toews (A), Girard, Manson, Byram, MacDermid, Englund, B. Hunt – Ničuškin, MacKinnon (A), Lehkonen – Rantanen, Compher, Rodrigues – L. O'Connor, Newhook, Malgin – Nieto, Cogliano.
Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Mills, O´Quinn

Diváci: 14 157

00:19 COL 0:1 MacKinnon (Ničuškin, Lehkonen)
01:45 COL 2 B. Hunt, držení
03:12 WPG 1:1 Appleton (Schmidt, Wheeler)