konec (0:2, 2:1, 4:1)

25.02.2023, 17:00 • Zimní stadión Prostějov • 50. kolo • Filip Schuster

Tipsport: 1.8 4.28 3.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A to je ode mě pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a někdy u dalšího onlajnu, napočtenou. (19:35:06)
Napínavý zápas plný zvratů je u konce! Karel Klikorka v úvodu třetiny vrátil hostům dvoubrankové vedení, to byla každopádně poslední branka, kterou sešívaní dokázali vstřelit, pak se slova ujali domácí. Jakub Illéš dorazil nahození Jana Bartka, na 4:4 srovnal po velice sporném gólu Tomáš Jiránek. Ten tečoval puk hokejkou nad úrovní hlavy, každopádně rozhodčí tuto teč neviděli a nechali hru dál plynout. Prostějovský zvrat poté dokonali Jakub Kubeš, který se prosadil v dvaapadesáté minutě, a střelou do prázdné branky druhou trefou Jakub Illéš. Prostějov tak vybojoval všechny tři body a připisuje si výhru 6:4.

59:10

59:10 Jakub ILLÉŠ - 6:4

59:10

Jestřábi právě vstřelili branku!
JAKUB ILLÉŠ se dostal k puku u pravého mantinelu a skóruje do prázdné branky.

58:28

Prostějov vyhodil a Slavia rozehrává zpoza své branky.

58:23

Sešívaní budou hrát v šesti, Málek je na střídačce!

Oddechový čas pro tým HC Slavia Praha.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:12

Slavia se nyní dostala do přečíslení dvou na jednoho, jeden z domácích obránců skvělým pádem do nahrávky akci zastavil.

56:44

Hejda od levého mantinelu nahazoval na branku Jestřábů, jeho pokus byl zblokován.

55:45

Slávisté se nyní sami vyhnali z útočné třetiny, když nepřesně nahrával Szathmáry.

54:43

53:14

Klikorka nezachytil puk v útočném pásmu a domácí se poprvé v přesilové hře osvobozují.

52:43

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov:
Daniel Malák – 2 min., vražení na hrazení.

51:53

51:53 Jakub KUBEŠ - 5:4

51:53

Jestřábi se poprvé v zápase dostávají do vedení. Nahrávka Slaniny na pravé straně se dostala k JAKUBU KUBEŠOVI, který se trefil nad lapačku Málka, skóre je 5:4! Asistence: Jan Slanina.

50:42

50:42 Tomáš JIRÁNEK - 4:4

50:42

Nahození Veselého z modré čáry lehce tečoval vysokou holí TOMÁŠ JIRÁNEK a ačkoliv se jednalo o branku, která by podle pravidel neměla platit, prostějovský útočník srovnává na 4:4.

6:4

Branky a nahrávky: 26. Jiránek (Vlach, Kubeš), 34. Veselý (Poledna, Illéš), 44. Illéš (Bartko, Veselý), 51. Jiránek, 52. Kubeš (Slanina), 60. Illéš – 15. Kulda (J. Brož, Klikorka), 20. Mrňa, 22. J. Brož (Všetečka), 42. Klikorka (Kulda)

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (J. Němeček) – Poledna, Kubeš, Malák, Bartko, Valenta, Hamšík – Jiránek (A), T. Jáchym (A), Slanina – Jandus, Vlach, Hašek – Pěnčík, Venkrbec (C), Maruna – Veselý, Illéš.
Trenér: Aleš Totter

HC Slavia Praha: Málek (Volevecký) – Klikorka, Hejda (A), Žovinec, Křepelka, Barák (A), Szathmáry, Fiala – Strnad, Žejdl (C), Kulda – Všetečka, L. Stehlík, J. Brož – Mrňa, Simon, Curran – Havrda, Labuzík, Krliš.
Trenér: Daniel Tvrzník

Rozhodčí: Koziol, Rapák – Kučera, Bezděk

07:20 SLA 2 Všetečka, podrážení
14:39 PRO 2 Kubeš, hákování
14:52 SLA 0:1 Kulda (J. Brož, Klikorka)