Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

2:1

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)

24.02.2023, 17:30 • WERK ARENA, Třinec • 19. kolo • Rostislav Niedoba (@@RN_Hockey)

Hezký večer z Třince vám přeje Rostislav Niedoba. (19:44:36)
V prodloužení jsme viděli prakticky dvě šance, po jedné na obou stranách. V prvním případě zapracovala na výbornou třinecká obrana. Na druhé straně se už v přímém souboji proti Maříkovi nemýlil Šimon Pohludka, jenž rozhodl o vítězství Ocelářů 2:1 v prodloužení.

62:55

Třinec právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! O pár vteřin později se úplně sám před plzeňskou brankou ocitl Šimon Pohludka. Dostal přihrávku a ostrou střelou k pravé tyči ukončil zápas.
Asistence: Kubiesa, Dravecký

62:29

Do velké šance se dostával teď hostující Skala, na poslední chvíli mu ale jeden z třineckých obránců nadzvedl hůl.

61:18

Zatím jsou to spíš šachy.

60:19

Radim Byrtus střílel přes obránce, ale jeho střela neměla přesnost ani razanci.

60:01

Po velmi dramatickém závěru třetí třetiny nás čeká prodloužení.

60:00

59:49

Puk je za třineckou brankou, to už nejspíš domácí nestihnou.

59:25

Až teď Oceláři drtí soupeře v útočném pásmu, ale bez kýženého efektu.

58:34

Vojtěch Tolar se rozjel proti Heczkovi, ale minul branku. Možná Heczko kotouč lehce vytěsnil, ale důležité je, že stav 2:2 se nemění.

58:34

Trestné střílení pro Plzeň!

58:17

Ale pobyt v útočném pásmu se jim zatím vůbec nedaří.

57:59

Oceláři mají luxusní příležitost zlomit vyrovnaný zápas. Tomáš Pittr z Plzně dostává menší trest za držení protihráče.

57:31

Čmiel úplně sám před brankou. Dostal ideálně namazáno, ale netrefil puk. Mařík tak nemusel zasahovat.

57:13

Útok hostů zastavuje přihrávka rukou.

2:1

Branky a nahrávky: 25. Hebar (Pohludka), 63. Pohludka (Kubiesa, Dravecký) – 14. Úbl (Černý, Beran)

HC Oceláři Třinec: Heczko (Skácel) – Byrtus, Mrtka, Dravecký, Solowski, Holub (A), Čmiel (A) – Urbánek , Blaha , Hebar, Mikula, Granečný, Sajdokt, Rybnikár, Kubiesa (C), Pohludka, Weiss, Hrček
Trenér: Pavel Benek

HC Škoda Plzeň: Mařík (Šimánek) – Mašek, Skala (A), Černý, Holubec, Tolar, Kamas – Slačík, Makovec (A), Beran, Pittr (C), Klatovský, Matějka, Pavlák, Úbl, Hofrajtr, Fábera
Trenér: Petr Makovec

Rozhodčí: Janda – Bartek, Navrát