24.02.2023, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Jan Prošek

Tipsport: 1.52 4.94 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 43 – 21 | Přesilová hra: 1/3 – 0/3 | Trestné minuty: 16 – 16

Kdo se postavil do brankoviště?
Charlie Lindgren (---) – 17 zákroků, 3 OG, úspěšnost 85,0 %, odchytal 57:57
John Gibson (ANA) – 41 zákroků, 2 OG, úspěšnost 95,3 %, odchytal 60:00

Česká a slovenská stopa
Martin Fehérváry (WSH) – 0+1, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:39

Tři hvězdy utkání
1. John Gibson (ANA) 41 zákroků
2. Cam Fowler (ANA) 0+2
3. T. J. Oshie (WSH) 1+0 (03:55:16)

59:48

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Anaheimu.

59:40

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

59:00

Poslední minuta hry,

59:00

T. J. Oshie zakončoval, jeho pokus kryje brankář, bude se vhazovat.

58:29

58:29 Derek GRANT - 2:4

58:29

Anaheim právě vstřelil branku!
Hostující celek tento zápas vyhraje, do prázdné branky poslal kotouč přes celé kluziště DEREK GRANT. Asistence: Kevin Shattenkirk.

58:14

Domácí hrají v šesti.

57:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Něco přes dvě minuty zbývá do konce třetiny.

56:52

55:50

Hosté hrají přesilovku, ale nemohou se dostat do útočného pásma.

55:16

Domácí obrana byla pozorná a při vlastním oslabení dokázala zblokovat dvě velké šance Ducks.

54:52

Vyloučení v týmu Washington Capitals:
T. J. Oshie – 2 min., sekání.

54:36

Domácí hokejisté jsou aktivnější, tlačí se do zakončení, ale nedaří se jim. T. J. Oshie minul branku z mezikruží.

52:47

Domácí celek rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale Erik Gustafsson neuspěl.

52:21

40:18, tak vypadá statistika střel na branku, jednoznačnou převahu mají domácí hokejisté. Ti však zatím prohrávají.

51:47

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Domácí měli další velkou šanci, ale neuspěli.

51:42

Komerční přestávka.

2:4

Branky a nahrávky: 12. Oshie (E. Gustafsson, Bäckström), 30. Jensen (Dowd, Fehérváry) – 28. Lundeström (Fowler), 30. Terry (Kulikov, Fowler), 43. Silfverberg (Comtois, Colt. White), 59. Grant (Shattenkirk)

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – E. Gustafsson, T. van Riemsdyk, Fehérváry, Jensen, Irwin, McIlrath – Ovečkin (C), Kuzněcov, Wilson – Sheary, Bäckström (A), M. Johansson – Milano, D. Strome, Oshie (A) – Eller, Aube-Kubel, Dowd.
Trenér: Peter Laviolette

Anaheim Ducks: Gibson (Dostál) – Fowler (A), Kulikov, Beaulieu, Colt. White, Benoit, Shattenkirk – Zegras, R. Strome, Terry – Max Jones, McTavish, Silfverberg (A) – Vatrano, Lundeström, Leason – Comtois, Grant, Carrick.
Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Rank, Blandina – Smith, Suchánek

Diváci: 18 573

01:45 ANA 2 Max Jones, podrážení
11:06 ANA 2 R. Strome, sekání
11:41 WSH 1:0 Oshie (E. Gustafsson, Bäckström)