2:6

konec (0:1, 1:3, 1:2)

24.02.2023, 04:30 • SAP Center, San Jose • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.52 4.13 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je i konce a Nashville jej celkem bez potíží dotáhl k výhře. V úvodu třetí části sice snížil svou první trefou v dresu San Jose Martin Kaut, více už ale domácí nezvládli. Naopak na druhé straně v 51. minutě navýšil náskok Nino Niederreiter a na konci 54. minuty využil přesilovou hru Thomas Novak. Zápas se už poté pouze dohrál a Nashville tak vyhrál i třetí vzájemný zápas této sezóny, tentokrát v poměru 6:2. San Jose je po této vysoké porážce v Pacifické divizi na sedmém místě se 47 body, Nashville je v Centrální divizi pátý s 62 body.

V dalším utkání se San Jose představí v neděli od 4:00 doma proti Chicagu, Nashville bude brát až v pondělí od 1:00 na ledě Arizony.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (07:28:25)

59:17

Hned po buly vystřelil Karlsson, jeho rána zápěstím šla těsně vedle pravé Sarosovy tyčky.

59:12

Tak ještě jedno vyloučení na straně Nashvillu, dvě minuty za hákování dostal Ryan McDonagh.

58:53

Už se pouze dohrává, puk si jen tak létá prostorem.

58:20

Eyssimont vybojoval v útočném pásmu puk, najel si před branku a snažil se puk dostrkat za Sarose. Trochu to s dorážkami přehnal a hned se na něj sesypali hráči Nashvillu. Tohle se obešlo bez vyloučení.

57:40

Hertl dokázal od mantinelu posunout puk na Kauta, ten chvíli sváděl neúprosný souboj s Ekholmem a před branku se nakonec nedostal.

57:10

57:10 Střet, vedoucí za rozhodnutého stavu k vyloučení na obou stranách

57:10

Vylučuje se na obou stranách, domácí Matt Benning dostal dvě minuty za sekání, hostující Nino Niederreiter dvě minuty za nedovolené bránění.

56:44

Duchene projel zcela hladce středem kluziště a ještě stačil ohrozit Reimera. Ten puk vyrazil.

55:51

Za Reimerem ještě zazvonila tyčka, o vítězi je již rozhodnuto, domácí už nemají síly na to ukázat alespoň nějaký odpor.

54:48

Aréna již notně prořídla a zbývající diváci pozorují, jak Nashville opět kombinuje v útočném pásmu.

54:00

54:00 Thomas NOVAK - 2:6

54:00

Nashville právě vstřelil branku!
Přesilovka je využitá a pro domácí to už vypadá na debakl. Od modré čáry narýsoval křížnou přihrávku Matt Duchene, našel zcela volného THOMASE NOVAKA a ten z první sklepl za přemisťujícího se Reimera – 2:6. Asistence: Matt Duchene, Roman Josi.

2:6

Branky a nahrávky: 29. Sturm (Lorentz), 41. Kaut (Hertl, Eyssimont) – 7. Niederreiter (Granlund, Duchene), 22. Granlund (Tomasino), 34. Granlund (Tomasino, Glass), 40. Trenin (Co. Smith), 51. Niederreiter (Duchene, Novak), 54. Novak (Duchene, Josi)

San Jose Sharks: Reimer (Kähkönen) – E. Karlsson, Harrington, Benning, Vlasic, MacDonald, Ferraro (A) – Barabanov, Couture (C), Eyssimont – Kaut, Hertl, Bonino (A) – Gregor, Sturm, J. Svečnikov – Labanc, Lorentz, Lindblom.
Trenér: David Quinn

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Josi (C), McDonagh, Lauzon, Ekholm (A), Fabbro, Gravel – Tomasino, Glass, Granlund (A) – Duchene, Novak, Niederreiter – Sherwood, Pärssinen, Trenin – Jeannot, Sissons, Co. Smith.
Trenér: John Hynes

Rozhodčí: MacDougall, Rehman – Mahon, Galloway

Diváci: 11 320

05:57 SJS 2 Barabanov, podrážení
06:24 NSH 0:1 Niederreiter (Granlund, Duchene)