3:2

po prodl. (0:1, 2:1, 0:0 - 1:0)

16.11.2022, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • 17. kolo • Ivan Harčár sk

Tipsport: 1.91 4.3 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skvelý hokejový predsviatočný večer mali diváci na južnom Slovensku. Hokej bavil od prvej do poslednej minúty a okrem toho odchádzajú domov spokojní. Nové Zámky prehrávali 0:2, ale išiel stále za svojím cieľom. Odmenou im je víťazstvo 3:2 po predĺžení, dva body a upevnenia čela pred Slovanom Bratislava. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:29:21)

61:08

HC Nové Zámky dali gól! Rozdieloví hráči vybojovali Novým Zámkom dva body. Farley prekonal v súboji Branislava Rapáča, ktorý stratil hokejku. Pred bránu prihral ROBERTOVI JACKSONOVI a nekompromisne zavesil. Asistencia: Austin Farley.

60:36

Kantor nastavil lapačku s tým, že v nej očakával prudkú strelu Kerbashiana. Nakoniec mu to len presvišťalo okolo nej.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Predĺženie sa začne o 20:25.
Zaslúžená remíza. V tretej tretine to mohlo dopadnúť akokoľvek, ale úradovali brankári. Jednoducho fantastický súboj 17. kola extraligy v Nových Zámkoch. Pripravujeme sa na päťminútový nadčas.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:04

Spišská Nová Ves hrá s piatimi hráčmi.

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

56:04

Vylúčenie v tíme HK GROTTO Spišská Nová Ves:
Beaudry – 2 min., sekanie.

55:51

Martin Chovan nechcel zasiahnuť vlastnú striedačku. Z ľadu sa ospravedlnil.

55:27

Verbeek sa dohrával s Ligasom za bránkou Kantora. Obaja sa premiestnili na bránkovisko a útočník Spišiakov išiel za dorážkou po streleckom pokuse Vandasa.

54:27

Kerbashian naskočil z trestnej lavice a vytvorilo sa prečíslenie s Vartovníkom! Ten sa rozhodol strieľať, ale absolútne vedľa!

54:21

53:29

Súboj Johnsona s Melicherčíkom. Šťastie stálo pri spišskonovoveskom brankárovi. Domáci legionár mu chcel uštedriť klasický teplomer.