3:5

konec (0:2, 3:1, 0:2)

16.11.2022, 18:00 • Vyškov, Zimní stadion • 16. kolo • Martina Schoupalová

Tipsport: 6.36 6.5 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Duel mezi prvním a třetím celkem tabulky byl zprvu jednoznačný, ve druhé periodě se ale blýskalo na velmi vyrovnané utkání. Vyškovu se podařilo vsítit Orlům hned tři branky během dvaceti minut a třetí třetina tak za stavu 3:3 slibovala napínavou podívanou.

Domácí kádr si toto dějství ale nechal utéct a díky zkratu v rozmezí času 50:36 a 51:10, kdy dvakrát inkasoval, z tohoto zápasu odchází bez jediného bodu.

Díky za pozornost a někdy na počtenou! (20:31:46)

59:50

Překvapení se nakonec nekoná a Znojmo přidává svou patnáctou výhru v řadě!

57:00

Hokejistům Vyškova zbývají už pouze tři minuty na to, aby vstřelili dvě branky a srovnali tak skóre tohoto utkání.

55:10

Znojmo tuto přesilovou hru nevyužilo a třetí branku v rychlém sledu tak nepřidalo.

52:54

Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
Michal Janeček – 2 min., vysoká hůl.

51:10

Orli právě vstřelili branku!
A Znojmo se prosazuje znovu! Vyškov je teď hodně rozhozený a po skvělé druhé periodě teď inkasuje dvakrát v rozmezí třiceti čtyř sekund a body ze zápasu se mu tak pomalu vzdalují. Tentokrát gól vsítil ERIK MAREŠ. Asistence: Jan Hruška, Tomáš Svoboda.

50:36

Znojmo se znovu dostává do vedení! Přesně 36 vteřin po startu druhé poloviny třetí třetiny se po nahrávkách dvou Jakubů prosazuje ROBERT HAVLÁT! Asistence: Jakub Kover, Jakub Jenáček.

44:05

Vyloučení v týmu Orli Znojmo:
Dominik Sklenář – 2 min., podrážení.

40:01

Ve druhé periodě Vyškov ukázal, že nehodlá přistoupit na vizitku údajného favorita a třemi brankami srovnal na dosavadních 3:3! Ale co víc, také Znojmu zvládl v jediné třetině vstítit více branek než všichni soupeři Orlů v této sezoně dohromady!

40:00

40:00

Na samém konci druhé třetiny došlo ještě k extravagantnímu vyloučení na straně domácích. Adam Studený byl suspendován dvěma minutami za porušení postupu vhazování a Znojmo si tak ve třetí periodě zahraje přesilovou hru.

40:00

Adam Studený – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

37:33

Vyškov právě vstřelil branku!
A gólová naháněná pokračuje! Domácí kádr předvádí, že se na svého soupeře dobře nachystal a střílí proti němu více gólů než všichni soupeři doposud! Autorem trefy na 3:3 je MICHAL JANEČEK. Asistence: Tomáš Žižka.

34:30

Nedoouho poté, co Vyškov slavil srovnání, tady máme další vedoucí branku Znojma! Branku na 3:2 má na starosti kapitán Orlů TOMÁŠ SVOBODA. Asistence: Erik Mareš, Vojtěch Kloz.

31:47

A máme srovnáno! Vyškov v polovině zápasu překonává průměrný střelecký příděl znojemských brankářů a proti lodivodu tabulky srovnává na 2:2 druhou brankou MARTINA SNÁŠELA. Asistence: Filip Weintritt, Erik Pospíšil.

22:47

Domácí se ve 23. minutě dočkávají snížení! Autorem kontaktní branky je MARTIN SNÁŠEL. Asistence: Adam Studený.

20:01

3:5

Branky a nahrávky: 23. Snášel (Studený), 32. Snášel (Weintritt, Pospíšil), 38. Janeček (Žižka) – 15. Stránský (Svoboda, Hruška), 17. Špaček (Šťovíček, Tejnor), 35. T. (Mareš), 51. Havlát (Kover, Jenáček), 52. Mareš (Hruška, T.)

Hokej Vyškov: Kořének (Micka) – Vosátko, Hohl, Studený, Hefka, Mikulík, Holemý, Žižka (C) – Kořenek, Tomajko, Weintritt, Sebera, Vašíček, Janeček, Čuřík, Snášel, Popelka, Dobiáš, Komínek, Pospíšil
Trenér: Michal Konečný

HC LERAM Orli Znojmo: Žajdlík (Groh) – Kloz, Tejnor, Stránský, Zukal, Jenáček, Mareš, Remta – Sklenář, Havlát, Špaček, Svoboda T. (C), Kover, Svoboda O., Adámek, Hruška, Čermák, Nizhnikov, Pigl, Šťovíček
Trenér: Jiří Beroun

Rozhodčí: Čech – Mikšík, Čelechovský

04:11 HVY 2 Hohl, držení
10:47 ZNO 2 Kover, nedovolené bránění brankáři