5:4

po prodl. (1:0, 1:2, 2:2 - 1:0)

16.11.2022, 01:30 • Nationwide Arena, Columbus • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.53 4.16 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce a k vidění bylo drama až do posledních okamžiků. Třetí třetina přinesla hned čtyři branky, když se nejprve dvěma slepenými góly prosadili domácí Boone Jenner a Eric Robinson, a poté se Philadelphii povedlo srovnání. Na konci 45. minuty snížil Nick Seeler a v 50. minutě vyrovnal Travis Konecny. Oba týmy pak měly několik možnost dát vítězný gól, nicméně zápas dospěl až do prodloužení. V něm pak po zisku puku ujela trojice domácích a po kombinaci na jeden dotek rozhodl o výsledku 5:4 a o prémiovém bodu pro Columbus Vladislav Gavrikov. Columbus je po této výhře stále na posledním místě Metropolitní divize s 11 body, Philadelphia je ve stejné divizi pátá se 17 body.

Columbus se v dalším utkání představí v pátek od 1:00 doma proti Montrealu, Philadelphia ve stejný den i čas bude hrát na ledě Bostonu.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:38:58)

Columbus právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. Hostujícímu Hayesovi nevyšel pokus prostrčit puk na Konecnyho, Columbus se dostal do přečíslení tři na jednoho, trojice předvedla kombinaci na jeden dotyk a VLADISLAV GAVRIKOV pak střelou z první překonal přemisťujícího se Harta – 5:4. Asistence: Jegor Činachov, Cole Sillinger.

62:17

Farabeeho prudký pokus zablokovala obrana Columbusu, k brance se to nedostalo.

61:31

Korpisalo vyřešil střelu z vrcholu levého kruhu, kterou na něj vyslal Laughton. Puk skryl mezi svými chrániči a nedovolil hostům případnou dorážku.

61:02

Na opačné straně se protáhl před branku Hayes, už byl ale moc blízko, aby puk zvedl přes Korpisala.

60:43

První střely předvedli domácí, nic ale, co by mělo Harta vyděsit.

60:01

60:00

59:11

Gavrikov dobře pohlídal unikajícího Konecnyho, ten se tak nedostal do svého obávaného zakončení.

58:41

58:41 Hartova rychlá lapačka

58:41

O malou chvíli musel Hart vytáhnout další zákrok, nyní se blýskl rychlou lapačkou.

58:21

Bämstrom měl na holi možné vítězství, střílel z levého kruhu, Hart se ale zvládl přemístit a puk vyrazit.

5:4

Branky a nahrávky: 13. Kuraly (Gavrikov, E. Robinson), 26. Jenner (J. Gaudreau, K. Johnson), 44. Jenner, 44. E. Robinson (Olivier, Bjork), 64. Gavrikov (Činachov, Sillinger) – 29. Hayes (Konecny, Laughton), 33. Cates N. (MacEwen, Tippett), 45. Seeler (Frost, Farabee), 50. Konecny (Cates N., Hayes)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (33. Korpisalo) – Peeke, Gavrikov, Bjork, Bean, Gudbranson, Christiansen – Bemström, Jenner (C), J. Gaudreau – Nyquist (A), Sillinger, Činachov – K. Johnson, Gaunce, Foudy – Olivier, Kuraly, E. Robinson.
Trenér: Brad Larsen

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – DeAngelo, Provorov, Braun, Sanheim, Ristolainen, Seeler – Konecny, Hayes, Tippett – Farabee, Cates N., Laughton (A) – MacEwen, Frost, Willman – Bellows, Sedlák, Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Rozhodčí: Lambert, Joannette – Gawryletz, Murray

Diváci: 15 713

12:36 CBJ 1:0 Kuraly (Gavrikov, E. Robinson)
23:09 CBJ 2 Gudbranson, nedovolené bránění