3:2

po prodl. (1:1, 0:1, 1:0 - 1:0)

16.11.2022, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Marek Baloun (@BalounMarek)

Tipsport: 2.56 4.1 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kačeři tak nakonec berou cenné body, byť dnes to byl z jejich strany horší zápas. Hodně ztráceli puky, nedokázali zamknout soupeře v pásmu ani si vytvořit dobré šance. Detroit byl aktivnějším celkem, ale nakonec se na ně štěstí neusmálo. Hezký večer! (06:50:41)
Česká stopa v utkání:

Filip Hronek (0+1, 1 střela, 1 hit, 4 zblokované střely, +/-: -1, čas na ledě: 25:15)

Dominik Kubalík (0+0, 3 střely, 2 zblokované střely, +/-: -1, čas na ledě: 15:20)

1. Ryan Strome (1+0, 2 střely, úspěšnost na vhazování: 40%, +/-: +2, čas na ledě: 17:14)
2. John Klingberg (1+0, 3 střely, 1 hit, 1 zblokovaná střela, +/-: +1, čas na ledě: 22:18)
3. Michael Rasmussen (1+0, 3 střely, 4 hity, úspěšnost na vhazování: 57%, +/-: +1, čas na ledě: 15:22)

Anaheim právě vstřelil branku!

Tahle střela už ale prošla a RYAN STROME rozhoduje prodloužení pro Kačery! Detroit před Hussem i díky dobrému napadání Zegrase ztratil puk. Domácí jedenáctce se u druhé tyčky zjevil Strome a v situaci 2 na 0 Hussa umíchali a Strome nadvakrát dotlačil puk za brankovou čáru. Asistence: Trevor Zegras.

64:05

Zegrasovu střelu zablokoval Hronek.

64:01

Poslední minuta prodloužení.

63:36

Terry schoval střelu za obránce, nezamířil ale mezi tři tyče.

63:05

John Gibson ale podržel svůj tým a ten může aspoň částečně vystřídat a jít do útoku.

62:50

Na trojce Kačerů je už znát vyčerpání.

62:10

Detroit profituje z toho, že má střídačku v útočné třetině a tahá hru dozadu a brání domácím střídat.

61:32

Následně ale ohrozil Gibsona střeleckým pokusem.

61:15

Dominik Kubalík neviděl dobré východisko v útočné třetině a raději ji i s pukem opustil.

61:08

Hronkovi ale utekl puk a Gibson mu ho u tyčky přikryl lapačkou.

60:52

Detroit musí opět začít od Hussa.

60:33

A sudí se teď upískl po střele Larkina, která vypadla před Gibsona.

60:20

Red Wings dlouho váhali s rozehrávkou.

60:01

3:2

Branky a nahrávky: 18. McTavish (Henrique, Fowler), 60. Klingberg (Zegras, Fowler), 65. R. Strome (Zegras) – 8. Berggren (Hronek, Raymond), 40. Rasmussen (Perron, Sundqvist)

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Kulikov, Fowler (A), Klingberg, Benoit, Strand, White – Henrique (A), Zegras, Terry – Regenda, R. Strome, Vatrano – Comtois, Lundeström, Silfverberg (A) – McTavish, Leason, Carrick.
Trenér: Dallas Eakins

Detroit Red Wings: Husso (Nedeljkovic) – Seider, Chiarot, Hronek, Määttä, Oesterle, Walman – Bertuzzi, Larkin (C), Raymond – Kubalík, Copp (A), Sundqvist – Berggren, Veleno, Perron (A) – P. Suter, Rasmussen, Erne.
Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Luxmore, Schrader – Brisebois, Hughes

Diváci: 15 198

05:48 ANA 2 Carrick, nedovolené bránění
07:12 DET 0:1 Berggren (Hronek, Raymond)