1. liga (SR)

MŠK Žiar nad Hronom – HK 95 Považská Bystrica

7:2

konec (3:0, 2:2, 2:0)

13.11.2022, 17:00 • Slovalco Aréna Žiar n. Hronom • 14. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 2.01 4.24 2.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Žiarčania si z chuti zastrieľali a prekonali Pajpacha sedemkrát. Hosťom sa podarilo streliť len dva góly a odchádzajú z dnešného zápasu bodovo naprázdno. Za domácich skórovali všetky štyri útoky. Z dnešného zápasu Slovenskej hokejovej ligy je to všetko a ja vám ďakujem za pozornosť. (19:17:14)

59:35

Žiar nad Hronom dáva gól! Využitá presilová hra domácich! Gabri poslal prihrávku na ľavý kruh MATEJOVI KRAUTOVI a ten už len potvrdzuje víťazstvo svojho tímu.
Asistencie: Gabri, Magdolen.

59:15

Tvrdý pokus od Pača, ktorý trafil len zadný mantinel, ale puk sa odrazil pod nohy Pajpacha, ktorý si naň zasadol.

58:41

Kolenič sa predral pred bránu, ale puk sa neodrazil ideálne.

57:27

Na druhej strane v streleckej šanci Kraut. Vhadzovanie po pravici Pajpacha.

57:08

Zblokovaný pokus a puk opäť ďaleko od Petríka.

56:43

Domácim sa podarilo dostať puk do stredného pásma.

56:07

Cebák vypálil, ale Petrík mal odokrytý priestor a puk videl.

54:40

Do konca zápasu je cez päť minút a domáci naďalej pokračujú vo svojej útočnej snahe.

53:20

Urbánek mohol ísť do brejku, ale už nevládal a puk posunul len do útočného pásma.

52:04

Žiar nad Hronom dáva gól! Valent prihrával na rozbehnutého IVANA ZORVANA, ktorý si po ľavej strane poľahky prešiel do blízkosti Pajpacha a prekonal ho. Prvý hokejový set máme za sebou.
Asistencie: Valent, Nádašdi.

7:2

Branky a nahrávky: 3. Kováč (Valent, Václav), 12. Kolenič (Jakúbek, Fekiač), 20. Jakúbek (Kobolka), 37. Halama (Chlepčok, Pač), 40. Jakúbek (Fekiač, Pač), 53. Zorvan (Valent, Nádašdi), 60. Kraut (Gabri, Magdolen) – 27. Zlocha J., 31. Sádecký (Zaťko)

MŠK Žiar nad Hronom: Petrík (Mičík) – Pač, Kobolka – Lopejský, Šeliga – Čulík, Nádašdi – Gabri; – Jakúbek, Fekiač, Kolenič – Magdolen, Halama, Chlepčok – Zorvan, Brumerčík, Kraut – Václav, Valent, Kováč
Trenér: Norbert Javorčík

HK 95 Považská Bystrica: Pajpach (Lamper) – Cebák, Ďurkech J. – Ďurkech L., Meszároš – Martiška, Zaťko – Zlocha A., Omelka; – Cíger, Rufati, Ligas – Tománek, Zlocha J., Dmitriev – Urbánek, Pšurný, Vilchinskiy – Šamaj, Sádecký, Švantner
Trenér: Július Pénzeš

Rozhodčí: Rojík, Konc st. – Kováčik, Beniač

02:49 ZNH 1:0 Kováč (Valent, Václav)