1:5

konec (0:2, 1:1, 0:2)

13.11.2022, 19:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Prošek

Tipsport: 3.44 4.27 1.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dallas Stars vyhrává tento zápas na ledě soupeře 5:1, rozhodl v první a ve druhé třetině, premiérovou branku ve druhém startu v NHL si připsal Matěj Blümel. (22:08:13)

59:00

Flyers hrají přesilovku pět na čtyři, ale do pásma se dostat nemohou.

58:44

Anthony DeAngelo pálil, Jake Oettinger si s jeho pokusem dokázal poradit.

58:16

Dallas dokázal vyhodit přes všechny čáry a čas velmi rychle ubíhá.

58:03

Domácí se usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty zápasu.

57:55

Vyloučení v týmu Dallas Stars:
Joel Kiviranta – 2 min., podrážení.

57:18

Travis Konecny a Kevin Hayes dostali kotouč do útočného pásma, následně ale Dallas rychle vyhodil.

57:03

Domácí rozehrávají od své branky, v závěru zápasu mají možnost přesilové hry.

56:54

Colin Miller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

56:17

Jake Oettinger kryje další střelecký pokus domácích, vhazovat se bude před brankou Stars.

55:22

Ivan Provorov rozehrává od své branky, Anthony DeAngelo dostal hru do útočného pásma. Obrana Stars byla pozorná.

55:04

Owen Tippett se dostal do zakončení, ale rána jeho byla zblokovaná, i tak ale musel Jake Oettinger zasahovat.

54:45

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, hostující celek vede o čtyři branky a pokračuje v aktivní hře.

54:38

Komernčí přestávka.

53:04

Colin Miller se dostal do ofsajdu, hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:40

Hraje se spíše ve středním pásmu, domácí hokejisté už nemají mnoho prostoru na to, aby zdramatizovali zápas.

1:5

Branky a nahrávky: 21. Konecny (Hayes, Tippett) – 3. Blümel (Seguin, Lindell), 19. Lindell (J. Robertson, Pavelski), 30. Pavelski (Heiskanen, Ja. Benn), 41. Glendening (Dellandrea, Lindell), 51. J. Robertson (Pavelski, Hintz)

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – Provorov, DeAngelo, Sanheim, Braun, Seeler, Ristolainen – Farabee, Hayes, Konecny – Tippett, Laughton (A), MacEwen – Cates N., Sedlák, Laczynski – Bellows, Frost, Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen (A), C. Miller, R. Suter, Lundkvist, Lindell, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski (A) – Marchment, Seguin, Blümel – Ja. Benn (C), W. Johnston, Dellandrea – Kiviranta, Faksa, Glendening.
Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Dunning, StPierre – Gibbons, Suchánek

Diváci: 16 898

02:36 DAL 0:1 Blümel (Seguin, Lindell)
12:41 PHI 2 Konecny, hákování
18:24 DAL 0:2 Lindell (J. Robertson, Pavelski)
20:54 PHI 1:2 Konecny (Hayes, Tippett)
21:01 DAL 2 Seguin, nedovolené bránění
27:36 PHI 2 Bellows, sekání
29:06 DAL 1:3 Pavelski (Heiskanen, Ja. Benn)
32:59 DAL 2 Kiviranta, hákování
40:47 DAL 2 R. Suter, držení
40:57 DAL 1:4 Glendening (Dellandrea, Lindell)
45:22 DAL 2 Seguin, podrážení
49:04 PHI 2 Sanheim, hákování
50:59 DAL 1:5 J. Robertson (Pavelski, Hintz)
56:54 DAL 2 C. Miller, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
57:55 DAL 2 Kiviranta, podrážení