1. liga (SR)

HK Žiar nad Hronom – DOXXbet Vlci Žilina

7:0

konec (3:0, 2:0, 2:0)

26.10.2022, 18:00 • Slovalco Aréna Žiar n. Hronom • 10. kolo • Lissko (@Lissko11) sk

Tipsport: 4.87 4.83 1.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončil sa nám zápas v ktorom sme videli 7 gólov a všetky na strane domáceho výberu. Dnes to bola jednoznačná záležitosť domácich hokejistov. Zápas bol veľmi nerzvozný, keď sme videli obrovské množstvo vylúčení. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer.

58:09

Začali posledné dve minúty druhej tretiny a aj zápasu.

56:32

Tibenský prihrával pred bránu Marcovi Halamovi, ten jeho pokus tečoval, ale puk letí mimo bránu domácich.

55:11

Zápas sa nám dohráva. Šidlík strieľal na domácu bránu, ale jeho pokus bo zblokovaný.

53:18

Vylúčenie v domácom tíme. Viktor Fekiač dostáva 2 minúty za nebezpečnú hru vysokou hokejkou.

52:09

Domáci hokejisti hrajú presilovku o dvoch hráčov. Sú nasťahovaní v pásme a kombinujú.

51:52

Ďaľšie vylúčenie v tíme Žiliny. Jakub Pišoja dostáva 2 minúty za nedovolené bránenie.

51:26

Vylúčenie v tíme Žiliny. Trest na 2 minúty dostáva Patrik Bečka za napadnutie

51:11

Domáci hrajp dnes perfektne. Fekiač strieľlal z kruhov, ale netriafa bránu.

48:42

Žiar nad Hronom dáva gól! Strelcom gólu je PATRIK HALAMA. Exhibícia domáceho tímu pokračuje. Domáci strieľajú 7 gól v zápase. Patrik Halama vyslal peknú strelu a zapisuje sa do listiny strelcov.

48:16

Žiar nad Hronom dáva gól! Strelcom gólu je VIKTOR FEKIAČ! Domáci navyšujú skóre tohto stretnutia! Viktor Fekiač si vymenil puk s Barcíkom, vypálil a prestrelil brankára hostí!

47:08

Kováč sa predral až pred bránu Žilina zakončoval, ale jeho pokus letí mimo bránu. Domáci zostávajú pri lopte.

45:32

Lopušan sa dostal do úniku na pravej strane, ale domáci brankár predviedol dobrú lapačku.

44:09

Hostia pôsoboia odovzdaným dojmom a ani v tejto presilovke nevedia nič vymslieť.

42:17

Vylpčenie v domácom tíme. Adam Kobolka dostáva 2 minúty za nešportové správanie.

40:56

Sledujeme bojovný začiatok tretej tretiny.

40:01

Vylúčenie v tíme domácich. Jakub Lopejský dostáva 2 minúty za hrubosť.

7:0

Branky a nahrávky: 12. Jakúbek (Kolenič, Gašpar), 19. Gašpar (Magdolen, Gabri), 20. Kováč (Gabri, Giertl), 33. Chlepčom, 39. Jakúbek (Fekiač, Gašpar), 49. Fekiač (Barcík, Jakúbek), 49. Halama (Gašpar, Magdolen)

HK Žiar nad Hronom: Mičík (Petrík) – Pač, Kobolka – Lopejský, Šeliga – Gabri, Hlinka, Barčík – Jakúbek, Fekiač, Kolenič – Gašpar, Patrik Halama, Magdolen – Barcík, Adamčík, Chlepčok – Václav, Giertl, Kováč
Trenér: Norbert Javorčík

DOXXbet Vlci Žilina: Tomek (Kubiridžák) – Šidlík, Nahálka – Rúžička, Pišoja – Sloboda, Pacalaj – Hajas, Hudec – Koyš, Mráz, Kluka – Tibenský, Marco Halana, Lopušan – Macek, Jakubík, Hájnik – Bečka, Dudák, Rehák

24:46 ZNH 2 Václav, sekání
26:58 ZNH 2 Gabri, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
28:21 ZNH 2 Václav, vysoká hůl
32:09 ZNH 2 Petrík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
32:18 ZNH 4:0 Chlepčom
35:12 ZNH 2 striedačka, příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kováč
37:28 ŽILINA 2 Tibensky, podrážení
38:18 ZNH 5:0 Jakúbek (Fekiač, Gašpar)
40:01 ŽILINA 2 Pacalaj, sekání
40:01 ZNH 2 Lopejský, hrubost
42:17 ZNH 2 Kobolka, nesportovní chování
48:16 ZNH 6:0 Fekiač (Barcík, Jakúbek)