1:4

konec (0:1, 0:1, 1:2)

26.10.2022, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 16. kolo • Michal Pospíšil

Tipsport: 3.41 4.3 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po dvou třetinách držel Vsetín náskok dvou branek, jenže v přesilové hře hned ve 43. minutě snížil bombou od modré Bučko. Na gól však vzápětí odpověděl Bláha, který procedil kotouč mezi Kloučkovými betony. Čtvrtou branku vstřelil v přesilové hře Jiří Říha, který tak uzavřel skóre na konečných 1:4. (20:25:16)

59:45

Berger ještě zahrozil v oslabení, Klouček ale zasáhl ramenem!

58:51

Kaut si najížděl na přihrávku Endála, ta se k němu ale nedostala díky zásahu obránce.

58:34

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín:
Marek Voženílek – 2 min., hákování.

57:53

Machač sváděl souboj s Lichancem, ten se ale nenechal odtlačit od puku.

56:10

Jonákův bekhend se odrazil Kloučkovi od výstroje, další zásah si ale připisovat nemusel.
Dnešní utkání navštívilo 403 diváků.

55:19

Machač poslal puk po mantinelu, jenže Herčík jej měl příliš daleko.

54:12

Zeman z otočky trefil jen brusle hráče před ním.

53:48

Jan Oliva ještě se střelou čekal a poslal puk na Půhoného, který s pomocí Žukova přestřelil.

52:48

52:48 Jiří ŘÍHA - 1:4

52:48

Vsetín právě vstřelil branku! Hosté odskakují do tříbrankového náskoku. Celou dobu se drželi v pásmu a pomohlo jim k tomu i to, že Zdráhal musel bránit bez hole, puk se dostal na levý kruh k JIŘÍMU ŘÍHOVI, který propálil Kloučka, který se nestačil přesunout – 1:4! Asistence: Daniel Klímek a Štěpán Bláha

51:58

Dynamo se už brání ve čtyřech, Klouček vyrazil puky z obou stran hřiště.

50:58

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
Jakub Lichtag – 2 min., sekání.

50:58

Klouček chytá střelu z mezikruží a následuje vyloučení pardubického hráče při ponechané výhodě.

49:55

Němcovo nahození od modré přes několik těl Klouček našel a opět přerušuje hru.

49:36

Tentokrát si mezeru mezi betony Klouček dobře hlídal a puk zachytil.

1:4

Branky a nahrávky: 43. Bučko (Endál) – 18. Klhůfek (Říha, Kajínek), 30. Sihvonen (Klhůfek), 44. Š. Bláha (Vítek, Smetana), 53. Říha (Klímek, Š. Bláha)

HC Dynamo Pardubice B: Klouček (Nečas) – Oliva, Bučko, Drtina, Tvrdík, Zdráhal (A), Kubíček – Půhoný, Kaut (C), Lichtag – Kulhánek, T. Zeman, Endál – M. Machač, Herčík, Pochobradský – Rohlík, Hajný, Turek.
Trenér: David Havíř

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Sachr) – Kajínek, Říha, Ondračka, O. Němec, Smetana (A), Jenáček, Voženílek – Jonák (C), Přikryl, Rob – Jenyš, Lichanec, Berger – Sihvonen, Klhůfek, Klímek – Š. Bláha, Berzinš, Vítek (A).
Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Micka, Grygera – Kotlík, Thuma