Děkuji vám za pozornost, přeji pěkný středeční den a všem Erikům vše nejlepší k svátku! (05:27:51)

Radko Gudas (FLA) – 0+0, -2 účast, 1 střela na bránu, TM 2, čas na ledě 18:58

Alex Stalock (CHI) – 29 zákroků, 2 OG, úspěšnost 93,5 %, odchytal 60:00
Sergej Bobrovskij (FLA) – 18 zákroků, 3 OG, úspěšnost 85,7 %, odchytal 58:11
Statistiky

Střely na bránu: 22 – 31 | Přesilová hra: 1/3 – 0/6 | Trestné minuty: 14 – 6
Florida po většinu utkání marně hledala recept na obranu Chicaga, kterou jistil skvělý Alex Stalock. Naopak domácí zvládali udeřit v nečekaných situacích, takže vedli po dvou třetinách 3:0. V poslední části však Panthers přeci jen snížili, a to dvěma brankami v krátkém rozmezí rovnou na jednogólový rozdíl. Poté pochopitelně následovalo oživené dobývání Stalockovy klece, další puk už se do ní ovšem nedostal. V poslední minutě tak kapitán Chicaga Jonathan Toews upravil skóre zakončením do prázdné branky a pojistil čtvrtou výhru svého celku v řadě.

59:37

59:37 Jonathan TOEWS - 4:2

59:37

Chicago právě vstřelilo branku!
Ani třetí vyhozený kotouč nezamířil do prázdné klece, tentokrát ho ale dojel kapitán domácích JONATHAN TOEWS, jenž s ním branku objel a v klidu ho do ní uklidil. Asistence: Jason Dickinson.

59:11

Po Barkovově střele od pravého mantinelu to Hawks zkusili znovu, výsledek byl stejný. Bude se vhazovat před Alexem Stalockem, a tak si trenér Floridy Paul Maurice bere timeout.

58:30

Pokus o trefu do prázdné branky přes celé hřiště domácím nevyšel, je z toho zakázané uvolnění.

58:25

Montour střílel z ostrého úhlu, Reinhart okamžitě poté dorážel, ale vyhodil tím puk mimo hřiště.

57:48

Florida odvolává brankáře a bude hrát se šesti hráči v poli.

57:48

Sam Bennett střílel zápěstím za jízdy od levého mantinelu, Stalock raději uklidňuje hru přikrytím kotouče.

57:00

Po Gudasově dalekém pokusu se puk vrtěl v mezikruží, hostující útočníci však nedokázali dorazit.

56:25

U pravého mantinelu útočného pásma Floridy se domácím podařilo udržet kotouč téměř nehybně alespoň na 15 sekund.

55:07

Chicago hraje v plném počtu.

54:58

Na pravém kruhu vyšla střela na Cartera Verhaegheho, ale i jeho pokus byl zblokován.

54:29

Forslingova rána od modré byla zblokována, domácí poté v rohu vybojovali kotouč a znovu ho vyhodili.

4:2

Branky a nahrávky: 3. Raddysh (T. Johnson, P. Kane), 20. P. Kane (Athanasiou, Domi), 36. Kurashev (Entwistle, Cal. Jones), 60. J. Toews (Dickinson) – 52. Luostarinen (White, Lundell), 53. M. Tkachuk (Montour, Verhaeghe)

Chicago Blackhawks: Stalock (A. Söderblom) – Set. Jones (A), J. Johnson, Murphy, Tinordi, Cal. Jones, McCabe – P. Kane (A), Domi, Athanasiou – Raddysh, J. Toews (C), T. Johnson – Lafferty, Dickinson, Kurashev – Blackwell, Entwistle, Khaira.
Trenér: Luke Richardson.

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Montour, Forsling, Gudas, Mahura, M. Staal, Kiersted – Reinhart, Barkov (C), Verhaeghe – M. Tkachuk (A), Bennett, Balcers – White, Lundell, Luostarinen – Hörnqvist (A), Cousins, Lomberg.
Trenér: Paul Maurice.

Rozhodčí: Sutherland, Kea – Baker, Alphonso.

02:20 FLA 2 White, nedovolené bránění brankáři
02:57 CHI 1:0 Raddysh (T. Johnson, P. Kane)
19:37 CHI 2:0 P. Kane (Athanasiou, Domi)
22:11 CHI 2+2 McCabe, vysoká hůl