2. liga skupina Východ

SKLH Žďár nad Sázavou – HHK Velké Meziříčí

2:3

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)

26.10.2022, 18:00 • Žďár nad Sázavou, Zimní stadion Bouchalky • 10. kolo • Martina Schoupalová

Tipsport: 1.8 4.8 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Velmi vyrovnaný zápas nakonec výhrou v prodloužení ovládli hosté z Meziříčí. Těm bod navíc vystřelil Jan Švejda, který naprosto zkušeně zakončil obrovskou šanci, kterou mu domácí dali k dispozici. Žďár tak z domácího duelu odchází s jedním bodem, hosté domů vezou body dva.

Přeji hezký zbytek večera. (20:17:27)

60:21

60:21 ŠVEJDA - 2:3

60:21

Velké Meziříčí vstřelilo branku!
Tak tomu se říká ukončení zápasu jako hrom! Do samostatného úniku se již ve 21. vteřině dostal JAN ŠVEJDA, který s hokejkou propletenou mezi nohama překonal Slámu a rozhoduje tak o výhře Velkého Meziříčí! Asistence. Marcel Juráň.

60:01

Vyrovnaný duel nadále pokračuje! Oba týmy ve třetí třetině vstřelily po jedné brance a za stavu 2:2 tak o vítězi rozhodne až nastavený čas.

60:00

59:00

59:00 WASSERBAUER - 2:2

59:00

Žďár právě vstřelil branku!
Domácí necelou minutu před závěrečnou sirénou vyrovnávají! Po sérii dorážek se prosazuje JAN WASSERBAUER. Asistence: Petr Štěpánek, Lukáš Bureš.

58:43

Oddechový čas pro tým HHK Velké Meziříčí.

58:40

Domácí to zkoušejí v šesti. Hra je teď ale přerušena pro oboustranný nepříjemný zákrok.

57:51

Oddechový čas pro tým SKLH Žďár nad Sázavou.

57:26

Fantastický Juda zachraňuje situaci svým pravým betonem!

57:02

Vyloučení v týmu HHK Velké Meziříčí:
Petr Slabý – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

56:19

Dobrý zákrok Judy přerušuje hru. Vhazovat se bude po levici hostujícího brankáře.

55:41

Meziříčí se hnalo do situace tří na jednoho, vše ale vyřešila dobře položená hokejka domácího obránce.

53:55

Dobrou šanci hostům zhatil výborný blok jednoho ze Žďárských. Vhazuje se po pravici Slámy.

53:12

Hosté v přesilovce kombinují, ke střele na bránu se ale ještě nedostali.

2:3

Branky a nahrávky: 16. Lojek (Pleva, Prokš), 59. Wasserbauer (Štěpánek, Bureš) – 20. Oščádal (Křenek, Juráň), 45. Střecha (Sedláček), 61. Švejda (Juráň)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – Macek, Pleva (C), Lojek, Grauer, Svoboda, Půža – Adam, Gregar, Štola, Wasserbauer, Kotlík, Jícha, Prokš, Štěpánek, Bureš, Pilný
Trenér: Martin Sobotka

HHK Velké Meziříčí: Juda (Slavíček) – Buchal, Sedláček, Slabý, Ambrož (C), Švejda, Koželuh, Trnka – Juráň, Vedral, Škvrně, Strnad, Oščádal, Doležal, Burian, Maštera, Dupljaku, Křenek, Střecha

52:04 ZNS 2 Štěpánek, hákování
57:02 VEL 2 Slabý, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
59:00 ZNS 2:2 Wasserbauer (Štěpánek, Bureš)