po s.n. (3:0) (2:1, 0:0, 2:3 - 0:0)

26.10.2022, 18:00 • Hronov, Zimní stadion • 11. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 3.97 5.2 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše. Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:38:38)
Je dobojováno. V nájezdech dominovali domácí hráči, kteří proměnili hned tři a brankář Tichý naopak vůbec neinkasoval. Hronov si tak zapisuje bonusový bod navíc, Medvědi si do Děčna povezou jeden bod.

Aršlan ACHMEŤANOV - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC WIKOV Hronov.
Autorem vítězné branky je ARŠLAN ACHMEŤANOV.

3. série 3:0

David Tůma zblízka trefuje beton Jakuba Tichého a je hotovo!

David Putz si od levého hrazení sjel před Lavingera a prostřelil ho.

2. série 2:0

Michal TRÁVNÍČEK trefuje tyč soupeřovy branky!

Sergej MĚLNIKOV si najel před Lavingera a pokusem ho překonává mezi jeho betony.

1. série 1:0

Jan TŮMA se rozjel na Tichého, střelou mezi betony však nenašel skulinku.

Aršlan ACHMEŤANOV si najel před Lavingera a svižnou střelou ho zblízka překonal.

Samostatné nájezdy začínají.
Pět minut nevedlo k tomu, aby některý z týmů rozhodl tento zápas. Po krátké úpravě ledu tak dojde na samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:40

Ještě se zkusili před domácí brankou o střelu Medvědi, ale Tichého nepřekonali.

64:00

Hraje se poslední minuta prodloužení.

62:06

Filip Štrombach táhl akci Hronova, ale na levé straně nakonec přesně nezakončil.

61:07

Tomáš Nezbeda na levém kruhu poslal dobrou střelu na Tichého, ten si ale poradil a má další zákrok. Po něm je hra přerušena.

60:30

V úvodu prodloužení se do akce dostaly oba celky, nakonec ale zůstaly šance nevyužity.

5:4

Branky a nahrávky: 13. Putz (Hašlar), 18. Putz (Hašlar, Eremiáš), 48. Mělnikov (Hovsepjan, Pavelka), 52. Veselý (Pavelka, Hovsepjan), rozh. náj. Achmeťanov – 14. Faigl (J. Tůma), 46. T. Nezbeda (Faigl, D. Tůma), 47. D. Tůma (Faigl, T. Nezbeda), 57. T. Nezbeda (Trávníček, Zajan)

3:0   David Tůma (DEC)

HC WIKOV Hronov: Tichý (Ševců) – Kozlov, Pavelka, Exner (C), Hail, Amirov – Achmeťanov, Poppel, Bořuta – Veselý, Putz, Hovsepjan – Štrombach, Bondar, Mělnikov – Hašlar (A), Eremiáš
Trenér: Leoš Kamaryt

HC Děčín: Lavinger (Skokan) – Brož, Kaltenböck, Černohorský, Starý, Kučera, Loukota (A), Klement – D. Tůma, T. Nezbeda, Faigl – Zajan (A), L. Nezbeda, Trávníček (C) – Macek, J. Tůma, Gottfried – Horák
Trenér: Tomáš Mareš

Rozhodčí: Zeliska – Jiruška, Brož

Diváci: 166

01:19 HRO 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Eremiáš
12:05 HRO 2 Tichý, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Poppel
12:59 HRO 1:0 Putz (Hašlar)
13:54 DEC 1:1 Faigl (J. Tůma)
17:27 HRO 2:1 Putz (Hašlar, Eremiáš)
19:21 HRO 2 Eremiáš, podrážení
23:16 DEC 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Macek
28:44 HRO 2 Hašlar, držení
30:23 HRO 2 Exner, zdržování hry / úprava výstroje
33:32 DEC 2 Kaltenböck, podrážení