4:3
po prodl. (2:1, 0:2, 1:0 - 1:0)
08.10.2022, 18:00 • Zimní stadion Tábor • 6. kolo • František Kalina
HC Tábor – HC Slovan Ústí nad Labem
4:3
po prodl. (2:1, 0:2, 1:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Severa (Milfait, Plášil), 11. Dvořák (Hajič), 55. Vlček (Matušík, Severa), 62. Vlček (Milfait) – 18. Prokeš (Šefl), 24. Kordule (Prokeš), 30. Smola (Trefný, Tůma)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Tábor:
Gába (T. Dvořák) – Suchánek (A), Plášil, Kříž, A. Dvořák, Hubata, Vala, Černý (C) – Vlček, Matušík (A), Šulek – Dančišin, Milfait, Severa – Hajič, Zíb, Bárta – Duda, Zayml, Chocholoušek
Náhradníci:
Trenér: Radek Bělohlav
HC Slovan Ústí nad Labem:
Stahl (Cikánek) – Vodička, Drtina (A), Záruba, Trefný (C), Šefl, Funk – Rudovský, Roubík, Berčík – Tůma (A), Kučera, Smola – Prošek, Bartoš, Kordule, Daniel
Náhradníci:
Trenér: Jan Čaloun
Rozhodčí: Michal Jílek – Ondřej Tuháček, Patrik Augusta
Diváci: 1543
1. třetina | ||||
08:21 | UNL | 2 | Šefl, podrážení | |
09:24 | TAB | 1:0 | Severa (Milfait, Plášil) | |
10:16 | TAB | 2:0 | Dvořák (Hajič) | |
10:27 | TAB | 2 | Suchánek, podrážení | |
17:11 | UNL | 2:1 | Prokeš (Šefl) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:00 | TAB | 2 | Kříž, krosček | |
21:05 | TAB | 2+2 | Suchánek, vysoká hůl | |
22:22 | TAB | 2 | Gába, zdržování hry / posunutá branka, odpyká Hajič | |
23:54 | UNL | 2:2 | Kordule (Prokeš) | |
27:02 | UNL | 2 | Šefl, hákování | |
27:07 | UNL | 2 | Tůma, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu | |
29:13 | UNL | 2:3 | Smola (Trefný, Tůma) | |
35:43 | UNL | 2 | Trefný, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:37 | UNL | 2 | Záruba, podrážení | |
51:00 | TAB | 2 | Zíb, podrážení | |
54:08 | TAB | 3:3 | Vlček (Matušík, Severa) | |
57:01 | TAB | 2 | Bárta, sekání | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:28 | TAB | 4:3 | Vlček (Milfait) | |
po prodl. |
Hvězda Praha – Plzeň 12:00 3:7
Kladno – Sparta 12:00 7:2
Přerov – Kometa Brno 12:00 1:4
Motor ČB – Mladá Boleslav • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Chomutov – Slavia 12:30 1:3
Pardubice – Jihlava 13:00 7:2
HK MD Šumperk – Zlín 13:30 2:3
Tábor – Mountfield HK 14:30 2:5
Poruba – Třinec • po prodl. 15:00 3:2
HC Litvínov – K. Vary 16:30 2:9
Olomouc – Vítkovice 17:30 4:10
Havlíčkův Brod – Liberec 19:00 2:5
61:28
61:28 VLČEK - 4:3
61:28
61:11
60:45
60:30
60:20
60:10
60:01
60:00
59:59
59:15
58:49
58:27
58:01