HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava

7:2

konec (4:0, 1:2, 2:0)

08.10.2022, 13:00 • Enteria arena, Pardubice • Skupina Střed • Michal Pospíšil

Ve třetí třetině už koncentrovaný domácí tým Jihlavě nic nedovolil a naopak ještě sám dvakrát udeřil. K jednoznačnému výsledku 7:2 výrazně pomohla hlavně první třetina, kterou Dynamo ovládlo 4:0. (15:17:39)

59:46

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
Fiala – 2 min., napadení.

59:16

Teď se ale do útoku na závěr přesunula i Jihlava a Tuláček musel přiklaponout beton k tyči.

58:56

Dynamo stále nemá dost a atakuje bránu hostů.

56:34

Veselský si vzal až příliš velké sousto a na obranu svými kličkami nepochodil.

55:52

A další série soubojů u mantinelu, opět pro Dynamo.

55:02

O puk se bojovalo v pardubickém pásmu, nakonec si jej uzmul Kučera, který donutil Uhrina zasáhnout.

53:25

Dynamo právě vstřelilo branku! Hostující brankář zaváhal s rozehrávkou a bek mu odjel na druhou stranu, čehož využil Pilař, který přihrál na najíždějícího si TADEÁŠE PRAŽANA, který už měl jednoduchou pozici a uklidil puk do brány – 7:2! Asistence: Vít Pilař

52:49

Další icing domácích.

51:35

Domácí dvojice ujížděla proti obránci, střela se ale nakonec otřela o obráncovu hůl.

51:08

Úlehla se nenechal obhodit Veselským a Dynamo je rychle zpět u puku.

49:23

Krčál se snažil před bránou srazit puk ze vzduchu, úspěšný nebyl.

47:48

Chlubna čekal se střelou až do poslední chvíle, Tuláček ale prostor mezi betony nenechal.

46:42

Domácí hrají v plném počtu.

45:53

Kučera dobruslil puk a šetří cenný čas.

45:24

Váňa byl na pravém kruhu, střela se mu příliš nepovedla.

44:42

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Pilař – 2 min., podrážení.

43:39

Nosek ještě hledal Habermanna, kterého dvakrát Tuláček vychytal.

7:2

Branky a nahrávky: 6. Lempach, 9. Krčál (Bartoň), 17. Turena (Kučera), 20. Bartoň (Turena), 37. Švec (Krčál, Pilař), 43. Krčál (Lempach), 54. Pražan (Pilař) – 24. Chlubna (Vildomec, Habermann), 26. Tomica (Nosek)

HC Dynamo Pardubice: Tuláček (Antoš) – Kaštanek, Křečan, Úlehla, Švec, Vápeník, Oliva, Novosad – Pražan, Krčál, Korec, Bartoň, Drahoš, Pilař, Vítek, Lempach (A), Kučera, Turena.
Trenér: Michal Mikeska

HC Dukla Jihlava: Štěbeták (Uhrin) – Tomica, Löffler, Pražák, Vildomec, Jungwirth (A), Ošmera (C) – Chvátal, Fink, Veselský, Habermann (A), Macek, Chlubna, Váňa, Nosek, Fiala.
Trenér: Jakub Venc

Rozhodčí: Mareš – Figer, Serbus

Diváci: 60

05:49 JIH 2 Váňa, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
05:54 PCE 1:0 Lempach
06:53 JIH 2 Ošmera, držení
08:02 PCE 2:0 Krčál (Bartoň)
08:49 PCE 2 Úlehla, podrážení
16:59 PCE 3:0 Turena (Kučera)
19:51 PCE 4:0 Bartoň (Turena)
20:01 JIH -Štěbeták +Uhrin (Střídání)
22:21 PCE 2 Švec, podrážení
23:13 JIH 4:1 Chlubna (Vildomec, Habermann)