4:6

konec (1:0, 2:4, 1:2)

08.10.2022, 17:00 • Zimní stadion města Kolín. • 9. kolo • Daniel Krátký

Tipsport: 2.4 4.0 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kolín sice ve třetí třetině srovnal, jenže pak přišly dva góly Poruby. Kozlům zkrátka došla šťáva, daň z partnerství z Hradcem, který si stáhl pět hráčů do svého týmu. Nicméně i tak Kozlové dnes podali bojovný výkon, Poruba byla pouze produktivnější v útočném pásmu. (20:08:11)

59:45

Ofsajd hostů.

59:05

Šlahař koupil v rohu nějakou ránu, a tak se přerušila hra. Ale odjel po svých, to je dobrá zpráva.

58:28

Poruba ještě touží po jednom gólu, ale ten zatím nepřichází.

57:24

57:24 Tomáš VILDUMETZ - 4:6

57:24

Poruba právě vstřelila branku!
Autorem branky je TOMÁŠ VILDUMETZ, který po buly ujel všem a střelou mezi betony prostřelil Sajdla. Tohle už Poruba nepustí, vede 6:4! Asistence: Jakub Šlahař.

57:15

Icing Poruby.

56:28

Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kryštof Lang.

56:16

V dobré pozici se zjevil Kolmann, jenž ten neuspěl. Blok obrany Poruby.

55:32

Icing Kolína.

55:05

Střondala po pěkné individuální akci proti Sajdlovi neuspěl.

54:28

Christov na pravém křídle hledal někoho před brankou. Nenašel, ačkoliv Sajdl si jistý tedy nebyl.

54:05

Domácí se ve čtyřech nemohou dostat dopředu, což je problém.

53:37

Poruba sice dotlačila puk za čáru, ale to až po odpískání.

53:21

Petr Kolmann – 2 min., nesportovní chování.

52:59

Matějček hledal před bránou Koukala, jenže ten nedokázal v dobré šanci propasírovat puk skrze gólmana.

52:30

Dvě střely na úvod přesilovky vyslal na bránu Niko. Jednou minul, podruhé zakročil Bláha.

52:19

Další přesilovku si zahraje Kolín, Šoustal je vyloučen na dvě minuty a za protesty dostal zřejmě ještě trest do konce zápasu za nějaké to slůvko navíc.

4:6

Branky a nahrávky: 1. Koukal (Naar), 22. Sklenář (Z. Král, Aubrecht), 38. Niko (Aubrecht), 44. Kolmann (Sklenář, Ouřada) – 23. Vachovec (Gřeš, Šoustal), 24. Šlahař (Pšurný), 26. Gřeš (Karafiát, Šoustal), 39. Pšurný (Šlahař, Berisha), 47. Brodek (Toman, Karafiát), 58. Vildumetz (Šlahař)

SC Marimex Kolín: Sajdl (Soukup) – Kolmann, Aubrecht, Niko, Naar, Pelda – Z. Král, Koukal, Dlouhý – Ouřada, Nedvídek, Sklenář – Moravec, Matějček, Jankovský – Lang, Morong, Síla – Šedivý.
Trenér: Jan Šťastný.

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Slíž) – Klimíček, Lemcke, Urbanec, Voráček, Sedlák, Krenželok, Mlčák – Šlahař, Pšurný, Berisha – Vildumetz, Toman, Střondala – Gřeš, Vachovec, Šoustal – Brodek, Karafiát, Christov.
Trenér: Jiří Režnar.

Rozhodčí: Pilný, Zubzanda – Maštalíř, Roischel.