08.10.2022, 17:30 • KHNP Aréna • 9. kolo • Tomáš Němčík

Tipsport: 2.0 4.2 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku 30-35
Trestné minuty 2-6
Využití přesilovek 1-0
Vhazování 34-20 (19:52:57)
Je konec! Hostům se i přes střeleckou převahu v útočném pásmu nedařilo, což se nedá říci o Třebíči. Té stačilo jednogólové vedení, které svým druhým gólem v zápase navýšil v 58. minutě Ladislav Bittner a o deset vteřin později gólový účet zápasu uzavřel David Michálek. Třebíč tak v tomto prestižním klání vítězí poměrem 4:1.

59:13

Rána Miloslava Jáchyma skončila jen na houšti těl v předbrankovém prostoru.

58:40

Ladislav Bittner měl na holi hattrick, avšak Adam Beran byl proti.

57:41

57:41 David MICHÁLEK - 4:1

57:41

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Tak teď už je to jasné! DAVID MICHÁLEK se prohnal po levém křídle, když tváří v tvář dokázal Adama Berana přesnou střelou překonat. Asistence: Lukáš Forman.

57:31

57:31 Ladislav BITTNER - 3:1

57:31

Domácí už jsou třem bodům blízko! LADISLAV BITTNER se v obranném pásmu Třebíče dostal k puku, když jej nabral na vidle a poslal přesně do odkryté brány. Bez asistence.

57:19

Dukla to zkouší už nyní s šesti hráči v poli!

57:10

Vítězslav Brož teď lehce překvapil Pavla Jekela bleskovým dvojitým zakončením po objetí brány, nicméně domácího brankáře nyní zachránil spoluhráč, který ležící kotouč za ním poslal zpět pod svého gólmana.

56:15

Hostům se čas krátí. Už déle než minutu se hokejisté Dukly na delší čas nedostali do výraznějšího tlaku.

Dnešní utkání sleduje 2 813 diváků.

55:23

Opět rozehrávku soupeře zachytl v mezikruží Matěj Psota, ale ten opět netrefil přesně.

54:52

Zpoza obránce vypálil Patrik Miškář, jehož střela skončila v moci Pavla Jekela.

54:18

I nyní Václav Krliš jen dostal puk do středního pásma, díky čemuž mohla pětice Třebíče vystřídat.

53:24

Domácí si už nekomplikují život. Už ve složitých situacích jen dostávají kotouč jednoduše o mantinel do střední třetiny.

52:15

Náznak přečíslení vyřešili domácí jen nepřesnou přihrávkou, a tak z akce nic nebylo.

4:1

Branky a nahrávky: 13. Dočekal (Forman), 35. Bittner (Psota, Vodný), 58. Bittner, 58. D. Michálek (Forman) – 28. Dundáček (Skořepa)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Poizl, Tureček, Kovář, Hunkes, Forman, Furch – Psota, Bittner (C), Dočekal (A) – Svoboda, Vodný, Holec – Ferda (A), D. Michálek, Krliš – Meluzín, Mat. Novák, Michalčuk.
Trenér: Kamil Pokorný

HC Dukla Jihlava: Beran (Wolf) – Dundáček, Kachyňa, Kowalczyk, Haman, M. Jáchym, F. Kočí, Matějíček – Čachotský (A), Skořepa (C), Pořízek – Beránek, Miškář, Šik – Harkabus (A), Seman, Fronk – Cachnín, Handl, V. Brož.
Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Svoboda, Valenta – Zídek, Kleprlík

Diváci: 2 813

03:54 TRE 2 Svoboda, sekání
12:18 TRE 1:0 Dočekal (Forman)