6:3

konec (3:0, 1:3, 2:0)

08.10.2022, 22:00 • Crypto.com Arena, Los Angeles • Martina Schoupalová

Tipsport: 1.84 4.02 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přípravný duel mezi LA Kings a Anaheim Ducks je u konce a domácí v něm berou výhru 6:3. Vyšla jim zejména první a třetí třetina, v níž svému soupeři nadělili hned pět gólů. V zápase je ale musel podržet také jejich brankář Jonathan Quick, který předvedl mnoho dobrých zákroků.

Přeji dobrou noc. (00:39:35)

59:58

Duel LA končí ještě jednou nebezpečnou střelou na Stolarze, ten ale odolal.

57:15

Závar před brankou Jonathana Quicka nyní přerušila až střela hostů do ochranné sítě. Nyní měl domácí gólman plné nohy práce, všechno ale zvládl.

57:00

Anaheimu už zbývají pouze tři minuty na to, aby vstřelili tři góly. Zatím to ale nevypadá, že by na hřišti měli o dva hráče navíc, LA totiž dobře brání.

55:44

Ducks hrají ve dvojité výhodě! V přesilové hře odvolali čtyři minuty před koncem třetí třetiny brankáře a zkoušejí to v šesti proti čtyřem. Vyloučen byl Kevin Fiala za hákování.

53:02

Ducks se v tomto přípravném duelu znovu ztratili. Po skvěle odehrané druhé třetině a velmi dobrém začátku v té třetí nyní nedokáží navázat na hru Kings a pouze sbírají puky ze své brány.

52:24

52:24 FIALA - 6:3

52:24

Los Angeles právě vstřelilo branku!
LA znovu navyšuje své vedení! KEVIN FIALA byl před brankou Stolarze úplně sám a neměl tak problém hostujícího brankáře střelou z první překonat. Tohle bránění bylo od Anaheimu trestuhodné. Asistence: Adrian Kempe, Anze Kopitar.

49:47

49:47 DANAULT - 5:3

49:47

Domácí zvyšují své vedení! Po pěkné akci se prosadil PHILLIP DANAULT. Asistence: Viktor Arvidsson.

48:00

Poměr střel je stále velmi rozdílný – domácí Kings už na bránu svého soupeře vyslali 32 střel, zatímco Ducks jich vypálili pouze 20.

46:10

Kings v útočném výpadu, jejich střelu z úhlu ale Stolarz v klidu pokryl a následně obránci Ducks puk vyhodili do bezpečí.

45:08

Hra se nám teď trochu přiostřila a rukavice před brankou Jonathana Quicka míří hodně vysoko. Domácí si dotírání na svého gólmana nedají líbit.

43:49

A domácí gólman řeší další problémy! Skvěle teď při přesunu zasáhl svými betony, Ducks ale tlačí a chtějí tento zápas znovu srovnat.

42:15

Quick teď musel být pozorný, Anaheim totiž vybojoval puk v útočném rohu a okamžitě jej posílal na bránu.

41:21

Ducks nyní byli ve výhodné situaci 2na1, správný čas na přihrávku ale prováhali a z velké šance tak nebylo nic.

40:18

Anaheim pokračuje v chuti střílet góly a ihned po 18 vteřinách už pálil na branku Jonathana Quicka. Střela to byla dobrá, domácí brankář ale chytá.

40:01

6:3

Branky a nahrávky: 3. Vilardi (Durzi, Kaliyev), 12. Kaliyev (Grundstrom, Edler), 15. Grundstrom (Kaliyev, Walker), 38. Durzi, 50. Danault (Arvidsson), 53. Fiala (Kempe, Kopitar) – 24. McTavish, 32. Jones (Regenda), 35. Terry (Zegras, Klinberg)

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty, Durzi, Edler, Roy, Walker – Anderson-Dolan, Anderson, Arvidsson (A), Byfield, Danault (A), Fiala, Grundström, Lafallo, Kaliyev, Kempe, Kopitar (C), Lizotte, Moore, Vilardi
Trenér: Todd McLellan

Anaheim Ducks: Gibson (Stolarz) – Beaulieu, Drysdale, Fowler (A), Klinberg, Kulikov, Shattenkirk – Comtois, Grant, Henrique, Jones, Lundeström, McTavish, Regenda, Silfverberg (A), Strome, Terry, Vatrano, Zegras
Trenér: Dallas Eakins

Rozhodčí: Kozari, Syvret – Gibbons, Gawryletz

00:51 ANA 2 Comtois, hákování
02:32 LAK 1:0 Vilardi (Durzi, Kaliyev)
03:45 LAK 2 Vilardi, držení
11:08 LAK 2:0 Kaliyev (Grundstrom, Edler)
14:12 LAK 3:0 Grundstrom (Kaliyev, Walker)