2:6
konec (1:0, 1:4, 0:2)
08.10.2022, 17:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 5. kolo • Jan Kozák
Tipsport: 2.88 4.8 1.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.88 - 4.8 - 1.8
HC Bobři Valašské Meziříčí – Hokej Vyškov
2:6
konec (1:0, 1:4, 0:2)
Branky a nahrávky: 14. Ďurkáč (Finsterle, Andris), 36. Křivohlávek (Ďurkáč, Finsterle) – 27. Komínek (Sebera), 30. Vašíček (Weintritt, Dobiáš), 31. Čejka (Studený), 34. Vašíček (Dobiáš), 43. Weintritt (Janeček, Žižka), 55. Komínek (Studený, Vosátko)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Sachr (Slovák) – Mošnička, Ďurkáč, Báchor (A), Gabrhelík, Sviták, Liss, Holiš – Tarnoczy, Vávra (A), Kozubík – Andris, Křivohlávek (C), Finsterle – Stodůlka, Vavřík, Kuchařík – Martinec, Martiník.
Náhradníci:
Trenér: Lukáš Plšek.
Hokej Vyškov:
Kořének (Lambert) – Hefka, Hohl, Mikulík, Blaha, Vosátko, Studený, Žižka (C) – Kořenek, Sebera, Weintritt, Čejka, Janeček, Tomajko, Čuřík (A), Vašíček, Romančík, Dobiáš, Komínek (A), Luža.
Náhradníci:
Trenér: Michal Konečný.
Rozhodčí: Vaněk – Bubela, Bezděk.
Diváci:
1. třetina | ||||
02:31 | HVY | 2 | Romančík, sekání | |
06:15 | VAL | 2 | Mošnička, podrážení | |
12:38 | HVY | 2 | Hefka, držení | |
13:14 | VAL | 1:0 | Ďurkáč (Finsterle, Andris) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:40 | HVY | 2 | Hohl, nedovolené bránění | |
26:43 | HVY | 1:1 | Komínek (Sebera) | |
27:48 | VAL | 2 | Tarnoczy, držení | |
29:34 | HVY | 1:2 | Vašíček (Weintritt, Dobiáš) | |
30:57 | HVY | 1:3 | Čejka (Studený) | |
33:15 | HVY | 1:4 | Vašíček (Dobiáš) | |
35:53 | VAL | 2:4 | Křivohlávek (Ďurkáč, Finsterle) | |
38:40 | VAL | 2 | Křivohlávek, hákování | |
39:23 | HVY | 2+2 | Blaha, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:43 | HVY | 2:5 | Weintritt (Janeček, Žižka) | |
43:09 | HVY | 2 | Hohl, hákování | |
46:28 | HVY | 2 | Hefka, krosček | |
54:34 | HVY | 2:6 | Komínek (Studený, Vosátko) | |
Konec |
Hvězda Praha – Plzeň 12:00 3:7
Kladno – Sparta 12:00 7:2
Přerov – Kometa Brno 12:00 1:4
Motor ČB – Mladá Boleslav • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Chomutov – Slavia 12:30 1:3
Pardubice – Jihlava 13:00 7:2
HK MD Šumperk – Zlín 13:30 2:3
Tábor – Mountfield HK 14:30 2:5
Poruba – Třinec • po prodl. 15:00 3:2
HC Litvínov – K. Vary 16:30 2:9
Olomouc – Vítkovice 17:30 4:10
Havlíčkův Brod – Liberec 19:00 2:5
59:46
59:13
58:40
57:23
56:19
55:25
54:34
54:34 KOMÍNEK - 2:6
54:34
53:49
53:17
52:45
52:16
52:09
51:39
50:32
49:05
48:30
48:06