4:2
konec (3:1, 0:0, 1:1)
08.10.2022, 13:00 • Tréninková hala KV Arena, Karlovy Vary • 12. kolo • Marie Valentová
HC Energie Karlovy Vary – HC Vítkovice Ridera
4:2
konec (3:1, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 13. Botoš (Krajčík), 17. Kočí (Dorot), 18. Skuhravý (Šmíd, Tůma), 60. Adámek – 20. Bystroň (Vehovský, Přibyl), 45. Krejsa
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
Dybal (Pavlovic) – Krajčík, Bulka, Dorot(A), Tůma, Kočí, Zolnaj, Anton – Šlechta, Adámek, Varvařovský, Handl, Skuhravý, Botoš (C), Šmíd, Váňa, Kusak
Náhradníci:
Trenér: Václav Eismann
HC Vítkovice Ridera:
Bartošák (Irgl) – Bystroň (A), Fibigr, Kalandra, Chaloupka, Bialy, Kosina, Činčala, Smolka – Tobola, Milata, Přibyl, Kubík, Pavelec, Kotásek, Krejsa, Glas, Štiak, Slusarczyk, Vehovský
Náhradníci:
Trenér: Pavel Trnka
Rozhodčí: Jechoutek, Kostourek – Hnát, Dědek
Diváci:
1. třetina | ||||
01:36 | VIT | 2 | Štiak, nedovolené bránění | |
03:28 | KVA | 2 | Dybal, podrážení, odpyká Váňa | |
09:43 | VIT | 2 | Krejsa, držení | |
11:03 | VIT | 2 | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Tobola | |
12:24 | KVA | 1:0 | Botoš (Krajčík) | |
12:52 | KVA | 2 | Tůma, zdržování hry / zašlapování puku | |
15:19 | VIT | 2 | Bialy, podrážení | |
16:19 | KVA | 2:0 | Kočí (Dorot) | |
17:32 | KVA | 3:0 | Skuhravý (Šmíd, Tůma) | |
19:52 | VIT | 3:1 | Bystroň (Vehovský, Přibyl) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:30 | KVA | 2 | Anton, podrážení | |
26:20 | KVA | 2 | Handl, podrážení | |
32:13 | VIT | 2 | Milata, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | KVA | 2 | Tůma, podrážení | |
44:58 | VIT | 3:2 | Krejsa | |
45:32 | KVA | 2 | příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Šmíd | |
46:24 | VIT | 2 | Pavelec, hákování | |
52:18 | VIT | 2 | Chaloupka, zásah do nohou | |
53:48 | KVA | 2 | Botoš, podrážení | |
59:47 | KVA | 3:2 | Adámek | |
59:47 | VIT | 2 | Smolka, nesportovní chování | |
59:47 | VIT | 2 | Krejsa, nesportovní chování | |
Konec |
Hvězda Praha – Plzeň 12:00 3:7
Kladno – Sparta 12:00 7:2
Přerov – Kometa Brno 12:00 1:4
Motor ČB – Mladá Boleslav • po s.n. (2:0) 12:00 3:2
Chomutov – Slavia 12:30 1:3
Pardubice – Jihlava 13:00 7:2
HK MD Šumperk – Zlín 13:30 2:3
Tábor – Mountfield HK 14:30 2:5
Poruba – Třinec • po prodl. 15:00 3:2
HC Litvínov – K. Vary 16:30 2:9
Olomouc – Vítkovice 17:30 4:10
Havlíčkův Brod – Liberec 19:00 2:5
59:47
44:58
19:52
17:32
16:19
12:24