0:0
konec (0:0)
17.08.2022, 18:45 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • Play-off • Jakub Štěrba (@sterba19)
Tipsport: 2.4 3.29 3.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.4 - 3.29 - 3.3
FK Karabach – FC Viktoria Plzeň
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 66. Wadji (KBK) – 23. Mosquera (PLZ), 63. Hejda (PLZ), 81. Kliment (PLZ)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 10:16.
FK Karabach:
Magomedalijev – Vešović, Mustafazade, B. Hüsejnov, Bajramov – Garajev (C), Janković (73. Almeida) – Kady – Šejdajev (61. Ozobič), Wadji (73. Owusu), Zoubir.
Náhradníci: Gugešašvili, Ramazanov – Mammadov, Romão, Almeida, Owusu, Andrade, Ozobić, Gurbanli, A. Hüsejnov, Jafargulijev.
Trenér: Gurban Gurbanov.
FC Viktoria Plzeň:
Staněk – Pernica, Hejda (C), Jemelka – Kopic (90. Holík), Sýkora (71. Jirka), Bucha, Kalvach, Havel – Chorý (71. Kliment), Mosquera (58. Pilař).
Náhradníci: Tvrdoň, Jedlička – Tijani, Pilař, Kliment, Cadu, Čermák, Čihák, Dedič, Holík, Jirka, Ndiaye.
Trenér: Michal Bílek.
Rozhodčí: Vinčič – Klančnik, Kovačič (všichni SVN).
Diváci: 31150
Odveta: Plzeň - Karabach 2:1
Žďár n/S – Jihlava 17:00 2:4
Tasovice – Hodonín • po prodl. 17:00 5:4
Klatovy – Příbram 17:00 1:5
Bílovec – Třinec 17:00 2:6
Libiš – Vlašim 17:00 1:9
Libišany – Letohrad 17:00 5:1
Ústí n/O – Živanice 17:00 3:2
Bzenec – Bohunice • po prodl. 17:00 2:1
Kozlovice – Frýdek-Místek • po prodl. 17:00 2:3
Nový Jičín – Kroměříž 17:00 0:2
Brozany – Varnsdorf 17:00 1:3
Všechovice – Val. Meziříčí 17:00 2:0
Ždírec – Líšeň • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Nový Bydžov – Přepeře 17:00 1:2
Libčany – Český Brod 17:00 3:2
Dobrovice – Ústí n. L. 17:00 1:5
Benešov – Táborsko 17:00 0:1
Katovice – Přeštice 17:00 1:3
Domažlice – Králův Dvůr • po prodl. 17:00 2:1
Cheb – Mar. Lázně 17:00 2:3
Chomutov – Karlovy Vary 17:00 4:1
Velké Hamry – Chlumec n/C 17:00 2:4
Soběslav – Písek 17:00 3:0
Šumperk – Uničov 17:00 0:1
Bohumín – Hlučín 17:00 0:3
Most/Souš – Adm. Praha 17:00 2:1
Vítkovice – Kvítkovice 17:00 2:4
Speřice – Rosice 17:00 0:4
Motorlet – Újezd • po prodl. 17:30 3:2
Start Brno – Vel. Meziříčí 17:30 3:1
Povltavská – Chrudim 17:30 0:1
Hřebeč – Zápy 18:00 1:3
Turnov – Velvary 18:00 1:5
Čáslav – Vltavín 18:00 2:0
Kosmonosy – Žižkov 18:00 0:3
Č. Lípa – Benátky n/J 18:00 3:4
Rokycany – Kladno • po prodl. 18:00 1:0
81
66
63
23