2:3
po prodl. (2:0)
17.08.2022, 17:00 • Sport. areál Kozlovice • 1. kolo • Michal Raška
Tipsport: 4.72 4.35 1.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.72 - 4.35 - 1.5
FK Kozlovice – FK Frýdek-Místek
2:3
po prodl. (2:0)
Branky: 27. Galetka, 29. Kaďorek – 54. Martiník, 90+4. Rubý, 117. Hykel
Karty: 12. Kyselák (KZL), 45. Galetka (KZL), 90+2. Nekluda (KZL), 91. Kostka (KZL), 94. Smolka (KZL) – 22. Kovařík (FRM), 73. Velner (FRM), 75. Konečný (FRM), 90+4. Khalifa (FRM), 92. Rubý (FRM)
Neproměněná penalta:
FK Kozlovice:
Kadlec – Kozák, Kostka, Kyselák, Vítek, Kaďorek (89. Zimmermann), Strašák (K) (73. Chudoba), Galetka (70. Nekuda), Smolka, Střelec (70. Vogl), Skopal
Náhradníci: Kolařík – Bartůněk, Nekuda, Vogl, Petráš, Zimmermann, Chudoba
Trenér: František Rolinc
FK Frýdek-Místek:
Gergela – Burgo (46. Hykel), Massaniec, Dadak, Nevřela (80. Blejchař) – Velner (K), Rubý, Khalifa (80. Kohut) – Konečný (120. Zupko), Kovařík, Kirschner (46. Martiník)
Náhradníci: Prokel – Blejchař, Vykopal, Zupko, Hykel, Martiník, Kohut
Trenér: Robert Pištěk
Rozhodčí: Drozdy – Gasnárek, Tomanec
Diváci: 360
Žďár n/S – Jihlava 17:00 2:4
Tasovice – Hodonín • po prodl. 17:00 5:4
Klatovy – Příbram 17:00 1:5
Bílovec – Třinec 17:00 2:6
Libiš – Vlašim 17:00 1:9
Libišany – Letohrad 17:00 5:1
Ústí n/O – Živanice 17:00 3:2
Bzenec – Bohunice • po prodl. 17:00 2:1
Kozlovice – Frýdek-Místek • po prodl. 17:00 2:3
Nový Jičín – Kroměříž 17:00 0:2
Brozany – Varnsdorf 17:00 1:3
Všechovice – Val. Meziříčí 17:00 2:0
Ždírec – Líšeň • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Nový Bydžov – Přepeře 17:00 1:2
Libčany – Český Brod 17:00 3:2
Dobrovice – Ústí n. L. 17:00 1:5
Benešov – Táborsko 17:00 0:1
Katovice – Přeštice 17:00 1:3
Domažlice – Králův Dvůr • po prodl. 17:00 2:1
Cheb – Mar. Lázně 17:00 2:3
Chomutov – Karlovy Vary 17:00 4:1
Velké Hamry – Chlumec n/C 17:00 2:4
Soběslav – Písek 17:00 3:0
Šumperk – Uničov 17:00 0:1
Bohumín – Hlučín 17:00 0:3
Most/Souš – Adm. Praha 17:00 2:1
Vítkovice – Kvítkovice 17:00 2:4
Speřice – Rosice 17:00 0:4
Motorlet – Újezd • po prodl. 17:30 3:2
Start Brno – Vel. Meziříčí 17:30 3:1
Povltavská – Chrudim 17:30 0:1
Hřebeč – Zápy 18:00 1:3
Turnov – Velvary 18:00 1:5
Čáslav – Vltavín 18:00 2:0
Kosmonosy – Žižkov 18:00 0:3
Č. Lípa – Benátky n/J 18:00 3:4
Rokycany – Kladno • po prodl. 18:00 1:0
Frýdek-Místek postoupil do druhého kola MOL Cupu.
120
120
ze hřiště odchází Konečný, přichází Zupko.
119
118
117
117. Tomáš HYKEL - 2:3
117
Hosté jdou do vedení 3:2 pár minut před koncem prodloužení! TOMÁŠ HYKEL dostal centrovaný míč Rubého na pravou stranu vápna, kde si poradil s Voglem a následně zakončil o levou tyč za záda Kadlece!
116
115
114
113
112
111
111
110
110. Tvrdá rána Rubého trefila brankovou konstrukci!
110
109
108
107