MOL Cup

RMSK Cidlina Nový Bydžov – FK Přepeře

1:2

konec (1:1)

17.08.2022, 17:00 • Městský stadion Nový Bydžov • 1. kolo • Libor Štěpán (@libstep73)

Tipsport: 3.95 4.2 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Nového Bydžova je to vše, děkuji za pozornost. (19:05:10)

Fauly 11:5
Hosté se radují, smutní diváci tleskají svým hráčům a opouští stadion. Zápas nečekaně rozhodl první útok Přepeří po návratu z kabin, nedůrazně odvrácený centr parádně uklidil k zadní tyči Ladislav Martan. Hosty gól uklidnil a hráli svoji hru, byli aktivnější a nepouštěli soupeře do tlaku. Bydžov sice měl krátce po inkasové brance sérii nepřesných střel, ale to bylo z jeho strany na dlouho vše. Až v 84. minutě se do míče zdálky opřel Štajer a pořádně vystrašil brankáře Čamrdu, nemířil však přesně. Až v nastaveném čase si domácí vypracovali skutečně gólovou šanci, avšak střídající Holec střílel slabě, takže do 2. kola postupují favorizované Přepeře. Bydžovští mohou litovat mnoha neproměněných tutovek z první půle.

90+3

90+3

Centr do přehuštěného vápna odhlavičkoval jeden z obránců, před vápnem pak Horák ztratil míč v kličkách a je konec!

90+2

Gebert dostává za příšlušný faul žlutou kartu.

90+2

Poslední šance Bydžova, trestný kop ze 35 metrů, do vápna jde i Strýhal.

90+2

Už se hraje a Holec měl obrovskou šanci na vyrovnání, jenže z 12 metrů střílel pouze slabě po zemi, nic, s čím by si Čamrda neporadil!

Nastavují se 3 minuty.

89

Zvěřina navíc dostává žlutou kartu.

89

Čamrda vyběhl podél brankové čáry mimo vápno, aby hrál míč dříve než Zvěřina. Ten šel do brankáře jako do souboje s normálním hráčem, Čamrda šel na zem a je pískán faul, což se vůbec nelíbí domácím, hostům se pak nelíbí kjednání Zvěřiny a vznikla strkanice.