5:4
po prodl. (0:2)
17.08.2022, 17:00 • 1. kolo • Info o změnách stavu (Jan Hochman)
Tipsport: 5.26 4.58 1.43 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.26 - 4.58 - 1.43
TJ Sokol Tasovice – FK Hodonín
5:4
po prodl. (0:2)
Branky: 51. Lapeš, 78. Vašina, 90+1. Lapeš, 93. Lapeš, 113. Lapeš – 30. Kadlec, 38. Holek, 50. Holek, 116. Langer
Karty: 33. Odehnal (TAS), 40. Moravec (TAS), 96. Dítě (TAS), 108. Švarc (TAS), 113. Hrazdílek (TAS), 119. Švejkar (TAS) – 45+3. Bohun (HOD), 66. Jáger (HOD), 83. Opalek (HOD), 93. Smékal (HOD), 114. Helísek (HOD), 118. Langer (HOD) 35. Cihlář (TAS)
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Tasovice:
Koukal – Hrazdílek (71. Fajkus), Cihlář, Lapeš, Moravec (88. Dítě) Garčic (71. Švejkar), Odehnal, Vašina (88. Horáček), Pacula, Blahoudek, Švarc (C)
Náhradníci: Jeřábek, Fajkus, Dítě, Horáček, Švejkar, Furik, Hřebabecký
Trenér: Václav Dvořák
FK Hodonín:
Opalek – Dressler, Kyselka, Sukup (C) (77. Caltík), Pazdera, Kadlec, Švantner (46. Langer), Kotásek (101. Helísek), Holek (60. Smékal), Bohun (46. Jáger), Fila
Náhradníci: Helísek, Caltík, Smékal, Langer, Dunda, Jáger, Petráš
Trenér: Pavol Švantner
Rozhodčí: Rosický – Svoboda, Vařacha
Diváci: 320
Žďár n/S – Jihlava 17:00 2:4
Tasovice – Hodonín • po prodl. 17:00 5:4
Klatovy – Příbram 17:00 1:5
Bílovec – Třinec 17:00 2:6
Libiš – Vlašim 17:00 1:9
Libišany – Letohrad 17:00 5:1
Ústí n/O – Živanice 17:00 3:2
Bzenec – Bohunice • po prodl. 17:00 2:1
Kozlovice – Frýdek-Místek • po prodl. 17:00 2:3
Nový Jičín – Kroměříž 17:00 0:2
Brozany – Varnsdorf 17:00 1:3
Všechovice – Val. Meziříčí 17:00 2:0
Ždírec – Líšeň • po penal. (4:5) 17:00 1:1
Nový Bydžov – Přepeře 17:00 1:2
Libčany – Český Brod 17:00 3:2
Dobrovice – Ústí n. L. 17:00 1:5
Benešov – Táborsko 17:00 0:1
Katovice – Přeštice 17:00 1:3
Domažlice – Králův Dvůr • po prodl. 17:00 2:1
Cheb – Mar. Lázně 17:00 2:3
Chomutov – Karlovy Vary 17:00 4:1
Velké Hamry – Chlumec n/C 17:00 2:4
Soběslav – Písek 17:00 3:0
Šumperk – Uničov 17:00 0:1
Bohumín – Hlučín 17:00 0:3
Most/Souš – Adm. Praha 17:00 2:1
Vítkovice – Kvítkovice 17:00 2:4
Speřice – Rosice 17:00 0:4
Motorlet – Újezd • po prodl. 17:30 3:2
Start Brno – Vel. Meziříčí 17:30 3:1
Povltavská – Chrudim 17:30 0:1
Hřebeč – Zápy 18:00 1:3
Turnov – Velvary 18:00 1:5
Čáslav – Vltavín 18:00 2:0
Kosmonosy – Žižkov 18:00 0:3
Č. Lípa – Benátky n/J 18:00 3:4
Rokycany – Kladno • po prodl. 18:00 1:0
120
119
118
116
Autorem branky je TOMÁŠ LANGER.
114
113
113
Autorem branky je PAVEL LAPEŠ.
108
106
105
101
ze hřiště odchází Kotásek, přichází Helísek.
96
93
93
Autorem branky je PAVEL LAPEŠ.
91
90+3
90+1
Autorem branky je PAVEL LAPEŠ.
88
ze hřiště odchází Moravec, přichází Dítě.
ze hřiště odchází Vašina, přichází Horáček.