konec (1:2, 0:1, 0:1)

10.04.2022, 01:15 • Climate Pledge Arena, Seattle • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 4.0 4.52 1.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:06

Johnny Gaudreau (CGY) vyhodil puk na trestnou lavici, kam se nyní sám přesouvá. Krakenům tak dává šanci ještě závěr bitvy zdramatizovat.

52:59

Seattle má jednu z posledních šancí bitvu zdramatizovat, Calgary špatně prostřídalo a chvíli hrálo v šesti. Na trestnou míří Andrew Mangiapane (CGY).

50:27

Dalším trestaným borcem je Will Borgen (SEA), jenž u mantinelu podrazil Carpentera.

46:31

Ritchie vyvázl bez trestu, vyloučen byl jen Vince Dunn (SEA), a to za nedovolené bránění. Krakeny tak čeká další dvouminutové oslabení.

43:47

Carson Soucy (SEA) se podruhé v dnešním utkání přesouvá na trestnou, tentokrát za hákování.

36:38

Rasmus Andersson (CGY) je vyloučen za držení, domácí mají další šanci se vrátit zpět do zápasu.

33:49

Calgary půjde zhruba na minutu do tří! Tyler Toffoli (CGY) byl vykázán za podrážení a jede Stoneovi nedobrovolně dělat společnost.

32:42

Michael Stone (CGY) si krom gólu na své konto dnes zapíše i dvě trestné minuty, a to za držení.

26:39

Po konci komerční přestávky uvidíme přesilovku Calgary, Carson Soucy (SEA) jde ven za podrážení.

1:4

Branky a nahrávky: 5. Kuhlman (Geekie, McCann) – 4. Coleman (Hanifin, R. Andersson), 20. T. Lewis (Hanifin, D. Dubé), 29. Michael Stone (Hanifin, Mangiapane), 59. Toffoli (D. Dubé)

Seattle Kraken: Grubauer (Driedger) – Vince Dunn, A. Larsson (A), Soucy, C. Fleury, Oleksiak, Borgen – Donato, Wennberg, Eberle (A) – McCann, Geekie, Kuhlman – V. Rask, Gourde (A), Lind – Sprong, Sheahan, Donskoi.
Trenér: Dave Hakstol.

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Mackey, Ch. Tanev (A), Zadorov, Michael Stone – J. Gaudreau, E. Lindholm, M. Tkachuk (A) – Mangiapane, Backlund (A), Toffoli – D. Dubé, T. Lewis, Coleman – Lucic, R. Carpenter, B. Ritchie.
Trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Anderson, Hanson – Mills, Hunt.

Diváci: 17 151

03:55 CGY 0:1 Coleman (Hanifin, R. Andersson)
05:00 SEA 1:1 Kuhlman (Geekie, McCann)
19:43 CGY 1:2 T. Lewis (Hanifin, D. Dubé)
26:39 SEA 2 Soucy, podrážení
28:39 CGY 1:3 Michael Stone (Hanifin, Mangiapane)
52:59 CGY 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Mangiapane
57:06 CGY 2 J. Gaudreau, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
58:33 CGY 1:4 Toffoli (D. Dubé)