Do utkání nenastoupil žádný český ani slovenský hráč
Marc-Andre Fleury (MNS) – 31 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,2 %, odchytal 59:36
Cal Petersen (LAK) – 27 zákroků, 6 OG, úspěšnost 81,8 %, odchytal 60:00
Střely na branku – 33:34 (10:11, 13:16, 10:7)
Zblokované střely – 14:15
Vyhraná vhazování – 31:24
Trestné minuty – 11:11
Hity – 11:25
Hokejisté Minnesoty dnes přehráli LA Kings 6:3, byť v 11. minutě zvyšoval Adrian Kempe už na 3:0 pro hosty. Divočáci však ještě do první přestávky snížili na 2:3, když se v rozmezí 50 sekund prosadili Kirill Kaprizov a Matthew Boldy. Ve druhé třetině pak Minnesota dokonala obrat. O vyrovnání se postaral bekhendovou střelou Jared Spurgeon, poté se blýskl střelou po vyhraném buly Mats Zuccarello a do dvoubrankového trháku pak Wild poslal tečí Bennovy rány Marcus Foligno. V závěrečné dvacetiminutovce se pak měnil stav už jen jednou. Skóre uzavřel Nick Bjugstad, který dorazil za brankovou čáru puk po Middletonově střele do tyčky.

59:38

Kulikov poslal puk na střídačku Minnesoty. Hra je tedy ještě přerušena.

59:02

Běží už poslední minuta třetí třetiny.

58:39

Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1. Brandon Duhaime to vzal na sebe, ranou k bližší tyčce však Petersena nezaskočil.

57:54

Nyní ještě náznak šance hostí. Blake Lizotte ale na zadní tyčce na puk nedosáhl. Přihrávku možná ještě tečoval holí brankář Fleury.

57:20

Minnesota už závěr zápasu kontroluje. Nevypadá to, že by to Kings měli ještě zdramatizovat.

56:25

Danault přenesl krosem hru doleva na Victora Arvidssona, který vypálil vedle Fleuryho branky.

55:27

Hosté jsou už v plném počtu.

55:12

Ránu Brodina tečoval vedle branky clonící Marcus Foligno!

54:48

Kupari v oslabení vyvezl puk do útočného pásma a odeslal ho za domácí branku.

54:20

Hosté nyní vyhodili.

54:00

Z levé strany střílel Matthew Boldy. Jeho pokus byl zablokován.

53:26

Brendan Lemieux si počínal nešikovně v souboji s Kulikovem, kterého podrazil. Wild dostávají k dispozici přesilovku.

52:52

Hosté se nyní zahnali z útočného pásma a Spence se musel vracet pro kotouč až k vlastní brance.

6:3

Branky a nahrávky: 17. Kaprizov (Boldy, Spurgeon), 17. Boldy (K. Fiala, J. Middleton), 22. Spurgeon, 30. Zuccarello (Hartman), 34. M. Foligno (Jordie Benn, Greenway), 44. Bjugstad (J. Middleton) – 2. Kupari (T. Moore), 9. Grundström, 11. A. Kempe (Durzi, Danault)

Minnesota Wild: M.-A. Fleury (C. Talbot) – Spurgeon (C), J. Middleton, D. Kulikov, J. Brodin, Goligoski, Jordie Benn – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Jost, F. Gaudreau, K. Fiala – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek (A), Greenway – Duhaime, Bjugstad, Boldy.
Trenér: Evason

Los Angeles Kings: C. Petersen (Quick) – Durzi, M. Roy, Spence, O. Määttä, Stecher, Björnfot – A. Kempe, Kopitar (C), Iafallo (A) – Arvidsson, Danault (A), T. Moore – Vilardi, Byfield, Grundström – B. Lizotte, Kupari, B. Lemieux.
Trenér: McLellan

Rozhodčí: Lee, McCauley – Brisebois, Smith

Diváci: 19 104

00:28 LAK 2 Stecher, podrážení
01:33 LAK 0:1 Kupari (T. Moore)