konec (0:0, 1:1, 3:1)

01.04.2022, 03:10 • Ball Arena, Denver • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.51 4.98 5.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:30

Vylučuje se na obou stranách, domácí Cale Makar, i hostující Tomáš Hertl a Alexandr Barabanov dostali po dvou minutách za hrubost.

51:09

Přesilovka pro Colorado. Pravou stranou se před Kähkönena probíjel Kadri, byl faulován a Nicolas Maloche dostal dvě minuty za sekání.

35:43

San Jose si zahraje další přesilovku, protože J. T. Compher poslal puk přes mantinel a dostal dvě minuty za zdržování hry.

28:06

Přesilovka pro San Jose, dvě minuty za hákování dostal Devon Toews.

21:54

Hosté si ještě vzali challenge, neboť viděli atak na gólmana, kontrola u videa však rozhodla o opaku. Následuje tak přesilovka za neúspěšnou trenérskou výzvu, trest odsedí John Leonard.

08:28

Akce však pokračovala a hosté byli donuceni sáhnout k faulu. Je tu první přesilovka pro Colorado, dvě minuty za hákování dostal Ryan Merkley.

4:2

Branky a nahrávky: 22. Newhook (MacDermid, E. Johnson), 44. Helm (Ničuškin), 53. Rantanen (Kadri, Makar), 56. Burakovsky (E. Johnson, Kadri) – 33. T. Meier (Hertl, Barabanov), 47. B. Burns (Hertl)

Colorado Avalanche: Francouz (Kuemper) – Makar (A), D. Toews, Manson, J. Johnson, E. Johnson, MacDermid – Rantanen (A), MacKinnon (A), Ničuškin – Burakovsky, Kadri, Lehkonen – Compher, N. Sturm, Newhook – L. O'Connor, Helm, Cogliano.
Trenér: Jared Bednar

San Jose Sharks: Kähkönen (J. Reimer) – B. Burns, Jaycob Megna, Meloche, E. Karlsson (A), R. Merkley, M.-É. Vlasic – Barabanov, Hertl (A), T. Meier – Chmelevski, Couture (C), Nieto – Gregor, Bonino, Leonard – Balcers, Reedy, Viel.
Trenér: Bob Boughner

Rozhodčí: Schrader, Chmielewski – B. Gawryletz, Daisy

Diváci: 18 013

08:28 SJS 2 R. Merkley, hákování
21:54 COL 1:0 Newhook (MacDermid, E. Johnson)
21:54 SJS 2 HL zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Leonard
28:06 COL 2 D. Toews, hákování
32:09 SJS 1:1 T. Meier (Hertl, Barabanov)
35:43 COL 2 Compher, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
43:05 COL 2:1 Helm (Ničuškin)
46:29 SJS 2:2 B. Burns (Hertl)
51:09 SJS 2 Meloche, sekání
52:17 COL 3:2 Rantanen (Kadri, Makar)
55:16 COL 4:2 Burakovsky (E. Johnson, Kadri)
57:30 COL 2 Makar, hrubost