Evropská konferenční liga

FC Kodaň – PSV Eindhoven

0:4

konec (0:2)

17.03.2022, 18:45 • Parken Stadium (Kodaň) • Osmifinále • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 3.87 3.81 1.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního večera! (20:38:01)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 18:3.
Hostům se i druhém poločase podařilo vstřelit dvě branky a zaslouženě tak postupují do dalšího vyřazovacího kola Evropské konferenční ligy. V 79. minutě navýšil vedení PSV na 3:0 Zahavi po přihrávce Doana do prázdné branky. V samém závěru pak vstřelil čtvrtou branku nizozemského klubu Madueke.

90+2

90+1

90+1. Noni MADUEKE - 0:4

90+1

PSV právě vstřelilo branku!
Hostům to stále nestačí! Čtvrtý přesný zásah přidává NONI MADUEKE, jenž dostal přihrávku za hranici vápna navedl si míč na levou nohu a obstřelil brankáře Johnssona, který si na balón při zákroku sáhl. Asistence: Bruma.

90

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Érick Gutiérrez, přichází Bruma.

90

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Yorbe Vertessen.

90

PSV rozehrálo rohový kop nakrátko, hostující fotbalisté kombinují na útočné polovině a bez problémů kontrolují vývoj utkání.

89

PSV v závěru ještě rozehraje rohový kop. Madueke táhl útok po pravé straně, ale ve skluzu mu míč z nohy odebral jeden z obránců.

87

Veerman se mohl dostat ke střele zpoza vápna, ale malou chvíli ztratil balón, aby ho následně vybojoval. Domácí už nemají mnoho sil a chuti k tomu, aby postupovali vpřed.

85

Eindhoven kombinuje pět minut před koncem řádné hrací doby na vlastní polovině. Do kombinace se zapojuje také Drommel. Hosté po prvním zápase potvrdili roli favorita a zaslouženě si dnes dojdou pro postup.

84

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Eran Zahavi, přichází Carlos Vinícius.

84

Střídání v týmu PSV Eindhoven: ze hřiště odchází Ricu Doan, přichází Noni Madueke.

83

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Jens Stage, přichází Emil Höjlund.

83

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Pep Biel, přichází Andri Baldursson.

82

Na druhé straně se domácí pokusili o ohrožení branky, ale Drommel bez problémů lapil balón a dodává svému týmu zhruba deset minut před koncem střetnutí klid.

79

79. Eran ZAHAVI - 0:3

79

Je rozhodnuto! Druhou branku v utkání stříli ERAN ZAHAVI, který stál na konci krásné akce. Po dlouhém nákopu hostů se míč po rychlé kombinaci dostal k Doanovi, jenž z první naservíroval před svatyni Kodaně právě izraelskému útočníkovi, jenž tak nejspíše zpečetil postup nizozemského celku. Asistence: Ricu Doan.

0:4

konec (0:2)

Branky: 10. Zahavi (M. Götze), 38. M. Götze (Max), 79. Zahavi (Doan), 90+1. Madueke (Bruma)

Karty:   45. Diks (KOD), 49. Vavro (KOD) – 37. M. Götze (PSV), 50. É. Gutiérrez (PSV)

FC Kodaň: Johnsson – P. Ankersen (46. Jelert), Vavro, Boilesen (C), Diks – Stage (83. E. Höjlund), Lerager, Jóhannesson – Bardagji (75. Sahsah), Biel (83. Baldursson), Böving (46. Chočolava).
Náhradníci: Guadagno – Baldursson, Haarbo, E. Höjlund, Jelert, Oikonomou, Sahsah, Chočolava.

Trenér: Thorup J.

PSV Eindhoven: Drommel – Mauro Júnior, Teze, Boscagli, Max – I. Sangaré, M. Götze (90. Vertessen), É. Gutiérrez (90. Bruma) – Doan (84. Madueke), Zahavi (84. Vinícius), Gakpo (C) (53. Veerman).
Náhradníci: Muller, Mvogo – Bruma, Vinícius, Ledezma, Madueke, Obispo, Romero, Seelt, van Ginkel, Veerman, Vertessen.

Trenér: Schmidt R.

Rozhodčí: Collum W