17.03.2022, 20:45 • Goodison Park, Liverpool • 20. kolo • Michal Raška

Tipsport: 2.4 3.21 3.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:54:21)
Držení míče: 38 % : 62 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:11.
Je konec. Everton zvítězil nad Newcastlem poměrem 1:0 a po čtyřech ligových prohrách konečně bere tři body.
První půle toho moc nepřinesla. K vidění byl totiž velký boj kolem středu hrací plochy. Newcastle měl zhruba deset minut tlak a plno rohových kopů, ovšem ani jeden nepřinesl vážnější zakončení.
Druhá část zápasu začala hodně nestandardně, neboť se zápas v 50. minutě přerušil potom co se jeden z diváků přivázal stahovací páskou k tyči. V 70. minutě si Asmir Begović poradil se střelou Bruna Guimarãese. V 79. minutě se zaskvěl také na druhé straně Dúbravka, když vyrazil pokus Gordona. O pět minut později byl vyloučen Allan a Everton šel do deseti. Ovšem nakonec tři body zůstaly právě v Goodison Parku, neboť se v 90+9. minutě stal hrdinou Alex Iwobi.

90+18

90+17

Stále se pokračuje, ale Allan Saint-Maximin si nedokázal zpracovat balón na hrací ploše a následuje autové vhazování Evertonu.

90+16

Rozhodčí ještě hostům dává čas, ale Newcastle drží balón daleko od brány.

90+15

Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Anthony Gordon, přichází Andros Townsend.

90+14

Daniel Burn se snažil dostat ke hlavičce, ale Asmir Begović byl připraven.

90+13

Allan Saint-Maximin to vzal na sebe z pravého křídla, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí a následuje roh.

90+12

Nyní se chvíli nehrálo z neznámého důvodu, ale hra už pokračuje odkop od brány Asmira Begoviče.

90+10

Craig Pawson ponechal výhodu hostům a Fabian Schär pálil z dálky, ovšem jeho rána letěla hodně mimo.

90+9

90+9. Alex IWOBI - 1:0

90+9

Everton právě vstřelil branku!
Domácí jdou i v oslabení do vedení 1:0! Séamus Coleman skvěle vybojoval míč ve středu hrací plochy a dostal dopředu ALEXA IWOBIHO, který si vyměnil míč s Calvertem-Lewinem a následn skvěle zakončil do pravé části branky. Asistence: Dominic Calvert-Lewin.