Evropská liga

Olympique Lyon – FC Porto

1:1

konec (1:1)

17.03.2022, 21:00 • Parc Olympique Lyonnais, Lyon • Osmifinále • Rostislav Králik

Tipsport: 2.01 3.71 3.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Parádní představení končí 1:1, což znamená v celkovém součtu postup francouzského Olympique Lyon 2:1 do čtvrtfinále EL! Také je to dokonalá francouzská pomsta za vyřazení Monaca od SC Bragy a srovnání ve francouzsko – portugalském souboji na 1:1!

Po hodině hry Dembélého fantasticky vychytal branář Costa! A o dalších deset minut později znovu Costa zlikvidoval nebezpečný pokus vyslaný z kopačky Aouara přes obránce po zemi!

Dvanáct minut před koncem tečovaná střela Pepeho jen o milimetry minula domácí branku, ale ještě větší šanci na prodloužení měl v nastaveném časy Vitinho, který dokonale selhal.

Poslední slovo mohli mít domácí hráči jenže Toko Ekambi ani z dorážky Paqueta míč do branky nedokázali usměrnit!

FC Porto je vyřazeno z evropských pohárů se vztyčenou hlavou a Olympique Lyon i nadále může svou poutí v EL nahradit zpackanou sezónu v Ligue 1!

Čtenářům onlajnů přeji ničím nerušenou dobrou noc a co nejhezčí, sportovní sny. (23:07:30)
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:10.

90+4

90+4

90+4. Velká šance Lyonu neskončila gólem!

90+4

Toko Ekambi brankáře Costu nedokázal překonat a následná dorážka Paquety mířila vedle branky!

90+3

Paquetá se dopustil útočného faulu poté so při kličkování upadl.

90+2

90+2. Vitinho neproměnil velkou šanci!

90+2

Po prodlouženém míči po rozehrání přímého kopu se ocitl v tutové pozice, kde měl na noze prodloužení Vitinho, ovšem v této šanci neskutečně selhal!

90+2

Taremího přistrčením na zelený pažit poslal taktickým faulem Palmieri Emerson.

90+1

Roh Porta z levé strany hřiště byl zahrán opravdu velmi mizerným způsobem.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

90

Nedůraznou střelu Lucase Paquety snadno chytá připravený brankář Lopes.

89

Toko Ekambi se opakovaně nachází za pomyslnou čárou, která značí ofsajdovu pozici útočícího hráče.

88

Zaidu Sanusi si nedovoleně vyšlápl v souboji na Tino Kadewere.

86

Toko Ekambi se ocitl v ofsajdové pozici za obranou soupeře.

85

Toko Ekambi byl nedovoleně dohrán Uribem.

83

Žlutou kartu dostává Maxence Caqueret (Olympique Lyon) za faul.

83

Následně Evanilsona opět již několikátým ostrým faulem v utkání uzemnil Caqueret a po zásluze i on spatří kartu barvy žluté.