0:1

konec (0:0)

17.03.2022, 18:45 • BayArena, Leverkusen • Osmifinále • Adam Dořák

Tipsport: 2.38 3.74 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Leverkusen se marně po celý druhý poločas pokoušel dostat k vyrovnávací brance v celkovém skóre. Diaby měl několik dobrých střel a byl hodně vidět. Atalanta se však ukázkově dokázala ubránit a v nastaveném čase se do otevřené obrany dostal Boga, který tak uklidnil svůj tým pro zbytek nastaveného času. Atalanta si tedy zahraje čtvrtfinále Evropské ligy a Leverkusen se už může plně soustředit na svou domácí ligu. (20:42:16)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:13.

90+5

90+4

Leverkusen už se nesnaží ani nějak útočit a ví, že Atalanta už si tenhle náskok vzít zkrátka nenechá.

90+1

90+1. Jeremie BOGA - 0:1

90+1

Bergamo právě vstřelilo branku!
Autorem branky je JEREMIE BOGA, který se jen asi snažil vyvézt míč. Ovšem viděl, že má před sebou volnou cestu k brance a vydal se k ní. Nepochopitelně Jonathan Tah před ním celou dobu couval až se jej Boga v pokutovém území dokázal hbitě zbavit a z levé strany poslal míč pod horní tyčku. Je rozhodnuto! Atalanta postupuje.

90

Ještě pět minut mají domácí k možnému vyrovnání.

90

Žlutou kartu dostává Moussa Diaby (Bayer Leverkusen).
Žlutou kartu dostává Robert Andrich (Bayer Leverkusen).

89

Rychle vedená akce Leverkusenu, kterou dokázal zahasit rychle se vrátivší Demiral. Ten si nakonec vysloužil i faul na svou osobu.
Pomezní nyní odpískal faul Bellarabiho, který následně si má co povědět s pomezním.

88

Skluzem se nyní obránce nebál zahrát v malém vápně. Nakonec vše podle pravidel a hra pokračuje.

87

Čas rychle kvapí ke svému konci, obzvláště pro domácí tým a jejich fanoušky. Leverkusen je nyní s míčem až na své vlastní polovině.

86

Moussa Diaby vyslal míč na branku, který se ještě nepříjemně pro brankáře odrazil mezi nohy obránce. Musso však pozorně zachytil.

85

Po něm přišel zákrok ve vápně, kdy si domácí hlasitě volali po penaltě. Rozhodčí však ukazuje na sluchátko a jasně ukazuje, že se o žádný nedovolený zákrok nejednalo.

85

Míč byl odhlavičkován do autu a je tu již jubilejní desátý roh pro německý celek.

84

Další pokusy Leverkusenu byly zastaveny hned na hranici pokutového území. Atalantě se daří vyvážet míč k polovině hrací plochy, dál se už neodvažuje.

82

Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Charles Aránguiz, přichází Lucas Alario.

81

Ofsajd nyní zastavil útok hostů po levé straně.

80

Deset minut a plus nějaký ten nastavený čas mají domácí k tomu, aby dali branku a dostali tak zápas do prodloužení.