Play-off Extraligy dorostu

HC Olomouc – HC Dukla Jihlava

3:5

konec (1:1, 2:1, 0:3) Stav série: 0:2

11.03.2022, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • Osmifinále • Jan Matúš (@honzashepp)

59:36

Dukla právě vstřelila branku!
Mora to ještě zkusila v šesti, ale Jihlavě se podařilo získat puk a na opuštěnou klec uháněli hned dva hostující hráči, když nakonec Kudrna předložil puk JAKUBOVI MODLOVI, který už potvrdil vítězství i postup Jihlavy. Asistence: Václav Kudrna, Jindřich Habermann.

57:18

Tak to je neuvěřitelný kousek hostujících hokejistů, kteří dokonce otáčejí stav tohoto utkání ještě ve třetí třetině! Coufal zavezl puk do útočného pásma, kde ho poté předal za sebe MATĚJI VOJÁČKOVI, který se trefil parádně do pravého růžku domácí klece. Asistence: Kevin Coufal.

55:42

Jihlava pár minut před koncem třetí třetiny srovnává stav utkání! Hosté šli do rychlého protiútoku tří proti dvěma, kde nakonec Kudrna posunul puk za sebe ADAMU TOPOLOVI, jenž se trefil skvěle pod vyrážečku Frgála k vzdálenější tyči. Asistence: Václav Kudrna.

39:55

Olomouc právě vstřelila branku!
Mora bleskově využívá přesilovou hru! Tak tohle domácí hokejisté provedli parádně, když Drábek posunul puk Galvasovi, který si s ním najel na hranici pravého kruhu, odkud vyslal parádní křižný pas na hůl TRISTANA KONOBEJLA, jenž okamžitou střelou překonal Černého, jenž se nedokázal přesunou ke své druhé tyči. Asistence: Tomáš Galvas, Adam Drábek.

32:55

Mora srovnává stav zápasu! Jeřábek totiž zpoza klece nahrál do pravého kruhu Kalmana, jehož střelu hosté srazili přímo na hůl JAKUBA BELANA, který už jen musel trefil zcela prázdnou klec. Asistence: Adam Kalman, Dominik Jeřábek.

22:03

Jihlava otáčí vývoj utkání na svou stranu, když se kotouč dostal na modrou čáru k Topolovi, jenž následně jen nahodil puk na bránu Olomouce, kde jej skvěle tečoval MATĚJ VOJÁČEK a kotouč se následně od tyče odrazil do domácí klece. Asistence: Adam Topol, Kevin Coufal.

10:02

Jihlavě se daří vyrovnat stav utkání, když se hostujícím hokejistům vyplatil velký důraz u brány Olomouce, kde se u tyče dostal k puku JAKUB MODL, kterému se možná trochu překvapivě podařilo procpat kotouč za záda Frgála. Asistence: Andrej Klapica.

06:47

Domácí jdou do vedení, když následné vhazování Konobejl vyhrál přímo za sebe na hokejku JAKUBA BELANA, jehož okamžitá střela prošla Černému pod jeho rukou. Asistence: Tristan Konobejl.

3:5

Branky a nahrávky: 7. Belan (Konobejl), 33. Belan (Kalman, Jeřábek), 40. Konobejl (Galvas, Drábek) – 11. Modl (Klapica), 23. Vojáček (Topol, Coufal), 56. Topol (Kudrna), 58. Vojáček (Coufal), 60. Modl (Kudrna, Habermann)

HC Olomouc: Frgál (Čerbák) – Drábek (C), Marek, Šlahora (A), Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský (A), Najman, Pastrnek, Bošek, Neoral, Belan, Konobejl, Jeřábek.
Trenér: Jan Křivohlávek

HC Dukla Jihlava: Černý (Sigmund) – Ošmera, Löffler, Matějíček (A), Jeletz ,Topol (A), Vandas (C) – Modl, Váňa, Klapica, Peš, Coufal, Habermann, Vojáček, Chlubna, Jungwirth, Kudrna, Veselský.
Trenér: Marek Melenovský

Rozhodčí: Kapitanov – Vengřín, Janoško

06:47 OLO 1:0 Belan (Konobejl)
10:02 JIH 1:1 Modl (Klapica)
16:20 JIH 2 Topol, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
22:03 JIH 1:2 Vojáček (Topol, Coufal)
22:18 OLO 2 Konobejl, podrážení
32:55 OLO 2:2 Belan (Kalman, Jeřábek)
33:45 OLO 2 Neoral, hákování
36:43 OLO 2 Šlahora, nedovolené bránění
39:46 JIH 2 Matějíček, podrážení
39:55 OLO 3:2 Konobejl (Galvas, Drábek)
43:33 JIH 2 Matějíček, držení