Play-off Extraligy dorostu

HC Olomouc – HC Dukla Jihlava

3:5

konec (1:1, 2:1, 0:3) Stav série: 0:2

11.03.2022, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • Osmifinále • Jan Matúš (@honzashepp)

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (19:42:56)
Jihlavští hokejisté po závěrečné siréně slaví postup do čtvrtfinále play off, když se jim v poslední pětiminutovce podařilo otočit zápas na svou stranu.

O vyrovnání se nejprve postaral Topol, na kterého hned o minutu a půl později navázal vítěznou brankou Jüngwirth. V závěru ještě potvrdil vítězství a postup Jihlavy střelou do opuštěné klece Modl.

Dukla Jihlava tedy porazila Olomouc i ve druhém utkání, když tentokrát zvítězila poměrem 5:3 a v sérii nad svým soupeřem zvítězila 2:0.

59:54

Jihlava ještě v závěru utkání vyhodila puk na zakázané uvolnění.

59:36

Dukla právě vstřelila branku!
Mora to ještě zkusila v šesti, ale Jihlavě se podařilo získat puk a na opuštěnou klec uháněli hned dva hostující hráči, když nakonec Kudrna předložil puk JAKUBOVI MODLOVI, který už potvrdil vítězství i postup Jihlavy. Asistence: Václav Kudrna, Jindřich Habermann.

58:46

Hosté se dostali do rychlého protiútoku, na jehož konci byl Vojáček, ale toho vychytal Frgál.

58:20

Galvas byl na modré čáře vytlačen do středního pásma.

57:52

Kalmanovo nahození bylo zblokováno ještě lehce před Černým, kde do kotouče plácl jeden z domácích, ale pouze jej posunul právě k brankáři Jihlavy, který puk rychle zakryl.

57:18

Tak to je neuvěřitelný kousek hostujících hokejistů, kteří dokonce otáčejí stav tohoto utkání ještě ve třetí třetině! Coufal zavezl puk do útočného pásma, kde ho poté předal za sebe MATĚJI VOJÁČKOVI, který se trefil parádně do pravého růžku domácí klece. Asistence: Kevin Coufal.

56:30

Hosté nyní pouze nahodili puk do svého útočného pásma, ale ještě to bylo před středovou čárou, takže je odpískán icing Jihlavy.

56:14

A hosté jsou rozhodně při chuti, když se na bránu Olomouce valil další útok, ale Pešova další střela opět našla pouze lapačku Frgála.

55:42

Jihlava pár minut před koncem třetí třetiny srovnává stav utkání! Hosté šli do rychlého protiútoku tří proti dvěma, kde nakonec Kudrna posunul puk za sebe ADAMU TOPOLOVI, jenž se trefil skvěle pod vyrážečku Frgála k vzdálenější tyči. Asistence: Václav Kudrna.

55:09

Poslední pětiminutovku třetí třetiny zahájil hostující Peš, jenž svou střelou trefil přesně lapačku Frgála.

54:50

Domácí nahodili puk na Černého, který opět raději přerušil hru a vhazuje se po jeho levici.

54:02

Belan získal puk za bránou Jihlavy, ale poté jej poslal do míst, kde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.

53:41

Puk je zašlápnutý za bránou Jihlavy, kde o něj svádí boj hned čtveřice hráčů.

53:09

Po zblokované střela Topola se k puku dostal Peš a jeho pokus lehce minul domácí klec.

52:34

Vojáček zkusil své štěstí se střelou z otočky, která jen proletěla kolem tyče domácí svatyně.

52:17

Belan jen z modré čáry nahodil puk na Černého, který jej chytil svou lapačkou, ale neměl komu jen přihrát, tak raději přerušil hru.

51:15

Löffler dostal přihrávku na modrou a chtěl ihned nahodit puk směrem na bránu Olomouce, jenže trefil hned prvního hráče Mory, kterým byl Miškovský.

50:35

Jeden z domácích hráčů se zapomněl v útočné třetině, a tak je Olomouci odpískán ofsajd.

50:10

Rozehrávka Jihlavy byla hodně nepřesná a pouze z ní vyplynulo zakázané uvolnění Dukly.

49:54

Drábek poslal kotouč po modré svému kolegovi Galvasovi, ale než se k němu puk dostal, tak už přejel do středního pásma, takže se Olomouc dostává do ofsajdu.

49:18

Belan nyní mohl zkompletovat svůj hattrick, když jeho střela orazítkovala břevno hostující klece. Nicméně všemu předcházel hodně ošklivý zákrok na Konobejla, který je z ledu odvážen za pomoci svých spoluhráčů.

49:10

Jeden z jihlavských hráčů nyní zahrál puk vysokou holí, takže se bude znova vhazovat před bránou Dukly.

49:02

Kalmanovo nahození od modré čáry skončilo ve výstroji jihlavského brankáře.

48:18

Šenk dostal přihrávku do pravého kruhu, kde ihned střílel, ale do jeho střely se skvěle položil některý z obránců Jihlavy.

47:00

Domácí to nyní udělali skvěle, když Jeřábek vytáhl Černého z brány a následně nahrával před prázdnou bránu, ale ani jeden z jeho spoluhráčů puk netrefil.

46:26

Hodně nepřesnou střelou od modré se nyní prezentoval hostující Löffler, když puk skončil za bránou Olomouce.

45:53

Po ubráněném oslabení se do útoku vydala i Dukla, když z pravého kruhu střílel Chlubna, avšak takovou střelu Frgál bez větších potíží kryje.

45:29

V samotném závěru přesilové hry vytáhl Černý parádní zákrok! Nepřesná střela Belana se totiž od zadního mantinelu odrazila ke Galvasovi, který střílel do zcela odkryté brány, ale brankář Jihlavy se parádně přesunul a kotouč chytil svou lapačkou!

44:23

Drábek zkusil své štěstí od modré čáry, avšak jeho střela jen orazítkovala betony Černého.

43:59

Kalman od modré čáry jen nahodil puk na Černého, který si jej raději nechal pro sebe a přerušil hru.

43:42

Jihlavě se podařilo získat puk a hosté jej odpálili přes celé kluziště.

43:33

No tak to bylo hodně rychlé, protože dvě minuty za držení nyní dostává Martin Matějíček (JIH).

43:06

Jihlavští hokejisté se ve třetí třetině snaží za každou cenu dohrávat každý souboj a tohle by se hostům mohlo vymstít.

42:33

Bošek na modré čáře nahodil puk na Černého a vzápětí inkasoval hodně tvrdý hit od jednoho z hostujících hráčů.

42:01

Najman obdržel přihrávku do levého kruhu, odkud vystřelil, ale trefil jen obránce Jihlavy.

41:48

Po menším závaru před hostující klecí se jihlavští obránci s ničím nepárali a opět poslali puk na další zakázané uvolnění.

41:34

Domácí hokejisté začali poslední třetinu hodně aktivně, když na bránu Jihlavy letěla další střela, která sice byla nepřesná, ale hosté poté pouze poslali puk na icing.

40:48

Galvas si sjel až na hranici levého kruhu, odkud i následně vystřelil a Černý jeho pokus vyrazil svým ramenem.

40:25

Jeřábek obdržel přihrávku na modrou čáru, ale se svou následnou střelou trefil hned prvního bránícího hráče Jihlavy.

40:01

Obě mužstva nám už krouží po ledové ploše, a tak za malý moment odstartuje třetí část tohoto utkání.
Třetí část začne zhruba ve 19:03.
Jihlavě se hned na začátku druhé třetiny podařilo otočit vývoj utkání na svou stranu, když se po teči prosadil Vojáček a rázem bylo na hostující střídačce veselo. Dukla však ve druhé části neproměnila hned tři přesilové hry v řadě, a to je nakonec může hodně mrzet.

Ve 33. minutě se totiž nejprve podařilo vyrovnat stav utkání Belanovi a vyrovnávají branka vlila domácím krev do žil. Mora se nakonec i dokázala vrátit do vedení, když v posledních vteřinách využila přesilovou hru, ve které se po skvělé přihrávce od Galvase trefil Konobejl.

Olomouc tedy zatím po druhé třetině vede nad Jihlavou poměrem 3:2.

40:00

39:55

Olomouc právě vstřelila branku!
Mora bleskově využívá přesilovou hru! Tak tohle domácí hokejisté provedli parádně, když Drábek posunul puk Galvasovi, který si s ním najel na hranici pravého kruhu, odkud vyslal parádní křižný pas na hůl TRISTANA KONOBEJLA, jenž okamžitou střelou překonal Černého, jenž se nedokázal přesunou ke své druhé tyči. Asistence: Tomáš Galvas, Adam Drábek.

39:46

Martin Matějíček (JIH) ještě v závěru druhé části oslabuje svůj tým, když si odpyká dvě minuty za podrážení.

39:28

Galvas si najel do levého kruhu, kde chtěl vystřelit, jenže přitom nechal kotouč za sebou.

38:44

Ani tato přesilová hra brankou neskončila, takže jsou domácí hokejisté opět kompletní.

38:40

Domácí vyhodili puk ze svého obranného pásma a za ním se hnal Miškovský, jenže byl v útočné třetině dříve než puk, a tak je Olomouci odpískán ofsajd.

37:55

Topol vypálil od modré čáry a jeho střelu vyrazil Frgál před sebe, kde jeden z jihlavských hráčů promáchl před prázdnou bránou!

37:40

A opět je puk u Černého.

37:26

Černý musí znova pro puk za svou klec.

37:04

Mora získala puk za svou bránou a domácí jej následně o mantinel poslali až za jihlavskou bránu.

36:43

Jihlava bude hrát už svou třetí přesilovou hru, jelikož je na trestnou lavici poslán Nicolas Šlahora (OLO), jenž si odsedí dvě minuty za nedovolené bránění.

36:27

Domácím hokejistům je nyní odpískán ofsajd.

36:15

Matějíček se svým nahozením od modré čáry jen trefil olomouckého hráče, od kterého se kotouč navíc odrazil do středního pásma.

35:46

V závěru přesilové hry se ještě ke střele dostal Jungwirth a jeho pokus Frgál vyrazil do rohu obranného pásma.

35:23

Domácím hokejistům se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.

34:56

Matějíček se odhodlal ke střele od modré, ale Frgál měl zcela volný výhled, takže jeho střelu chytá svou lapačkou bez větších potíží.

34:18

Jihlava nyní jen ze středního pásma nahodila puk na Frgála, který si jej nechal pro sebe a přerušil hru.

34:09

Najmanovi se podařilo zachytit přihrávku a následně vyvezl kotouč až do útočného pásma Olomouce.

33:45

Nicméně Jihlava si zahraje druhou přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen Vojtěch Neoral (OLO).

33:35

Modl vyslal ze středu útočného pásma hodně nepříjemnou střelu, kterou Frgál vyrazil mimo svou klec.

32:55

Mora srovnává stav zápasu! Jeřábek totiž zpoza klece nahrál do pravého kruhu Kalmana, jehož střelu hosté srazili přímo na hůl JAKUBA BELANA, který už jen musel trefil zcela prázdnou klec. Asistence: Adam Kalman, Dominik Jeřábek.

31:40

Mora šla do rychlého protiútoku dvou na jednoho, kde nakonec Najman obdržel přihrávku před Černého, ale jihlavský brankář skvěle podržel svůj tým a střelu domácího hráče vyrazil.

31:19

Kotouč se nyní zpoza olomoucké klece odrazil přímo na hůl Habermanna, ale Frgál jeho střelu chytil svým betonem.

31:11

Po delší době registruje úspěšný zákrok i domácí brankář Frgál, který chytil nahození Ošmery od modré čáry.

30:33

Jeden z jihlavských hráčů zahrál puk vysokou holí, takže je hra přerušena a vhazuje se znova před Černým.

30:14

Jeřábek poslal puk na bránu Jihlavy, kde se jej ještě snažil tečovat Belan, ale neúspěšně a Černý jen vyrazil touš za svou klec.

29:04

Jihlavští hokejisté nyní jen poslali puk na zakázané uvolnění a hra se vrátí před jejich bránu.

28:34

Pastrnek dovezl puk do útočného pásma a následně z větší vzdálenosti poslal kotouč na bránu Jihlavy, ale s takovou střelou nemohl mít Černý žádný problém.

26:56

Tak nyní měl Černý obrovské štěstí! Po střele Drábka od modré čáry totiž vyrazil puk vedle sebe, kde číhal Belan, který už měl před sebou prázdnou bránu, jenže olomoucký útočník jen svou střelou přeměřil hostující brankoviště!

26:28

Ofenzivní akce domácích končí na útočné modré, protože se zde Mora dostala do ofsajdu.

25:50

Kotouč se v útočné třetině Jihlavy odrazil k Ošmerovi, který se s tím nepáral a vystřelil, ale jeho střela šla hodně mimo bránu Olomouce.

25:18

Galvas nyní využil toho, že hosté odešli střídat, a tak na útočnou modrou nahrál Šulganovi, který jel sám na Černého, ale olomoucký útočník se svou střelou mezi betony neuspěl.

24:28

Ani početní výhoda hostů brankou neskončila, a tak se opět pokračuje v plném počtu hráčů na obou stranách.

24:08

Hosté si v útočné třetině nahráli puk rukou, takže je hra přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.

23:51

Tentokrát už střela od modré proletěla až k domácímu brankáři, který kotouč vyrazil vedle sebe a následně jej rychle přilehl.

23:31

Váňovu ráznou střelu od modré čáry zblokoval jeho vlastní spoluhráč, jenž se snažil zakrýt výhled Frgálovi, ale místo toho jen schytal ránu od svého obránce.

23:00

Hra se přesune až před bránu Jihlavy, protože hostům nevyšla jejich útočná rozehrávka a kotouč skončil až na icingu.

22:51

Dukla se nyní špatnou nahrávkou na obranu vyhnala z útočného pásma, kde jeden z obránců už přebíral kotouč až ve středním pásmu, a tak je hostům odpískán ofsajd.

22:25

Mora vyhrála následné vhazování a domácí poslali puk až do obranného pásma Jihlavy.

22:18

Dukla si navíc ještě zahraje svou první přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podrážení vyloučen Tristan Konobejl (OLO).

22:03

Jihlava otáčí vývoj utkání na svou stranu, když se kotouč dostal na modrou čáru k Topolovi, jenž následně jen nahodil puk na bránu Olomouce, kde jej skvěle tečoval MATĚJ VOJÁČEK a kotouč se následně od tyče odrazil do domácí klece. Asistence: Adam Topol, Kevin Coufal.

21:25

Poprvé se ve druhé třetině dotkl puku i domácí brankář Frgál, který jen betonem posunul Váňovo nahození.

20:48

A další úspěšný zákrok jihlavského brankáře, který tentokrát musel likvidovat střelu Šulgana.

20:27

Mora se hned znova pustila do svého útočného pásma, kde nakonec z pravého kruhu střílel Neoral a Černý jeho pokus jen vyrazil za svou klec.

20:01

Jihlavští hokejisté jsou již připravení a už se jen čeká na domácí tým.
Druhá třetina začne přibližně v 18:14.
Je za námi prvních dvacet minut druhého osmifinálového zápasu mezi Olomoucí a Jihlavou, který je zatím po první části nerozhodný 1:1.

Do vedení se nejprve dostali domácí hokejisté, když se po vyhraném vhazování trefil Belan. Nicméně Jihlava ve druhé polovině první části dokázala srovnat, protože Modl dokázal u tyče procpat puk Frgálovou výstrojí.

Mora ještě hráli v závěru třetiny přesilovou hru, ve které si domácí vytvořili několik příležitostí, ale žádná další střela už brankou neskončila

20:00

19:32

Mora je při přechodu do útočného pásma zastavena hvizdem čárového rozhodčího, protože se zde domácí hokejisté dostali do ofsajdu.

19:19

Coufal dostal křižnou přihrávku na střelu z první, avšak ta mu vůbec nesedla a kotouč skončil za bránou Olomouce.

18:54

Domácím nevyšla jejich útočná rozehrávka, když přihrávka na Miškovského byla příliš dlouhá a puk skončil až na icingu.

18:20

Olomouc svou první početní výhodu nedokázala využít, a tak jsou hostující hokejisté opět kompletní.

17:31

Konobejl to nyní možná zbytečně zkoušel z hodně velkého úhlu a trefil jen boční sít hostující klec. Puk navíc následně získala Dukla, která jej opět vyhodila ze svého obranného pásma.

16:55

Jihlava nyní doslova přežila několik slibných šancí Olomouce a hosté následně vyhodili puk přes celé kluziště.

16:20

Adam Topol (JIH) je prvním vyloučeným tohoto utkání, když z obranného pásma vyhodil puk do hlediště a dostává dvě minuty za zdržování.

16:01

Coufal posunul puk za sebe na Jungwirtha, který místo okamžité střely ještě zvolil kličku před bránu Olomouce, kde jeho bekhendové zakončení zneškodnil Frgál.

14:50

Domácí Jeřábek udělal v útočném pásmu kličku do středu, odkud poté vystřelil a Černý jeho pokus vytěsnil svým ramenem.

14:12

Peš se velmi dobře prokličkoval do útočného pásma, kde se dostal i ke střele, jenže trefil hned prvního bránícího hráče.

13:39

Kudrna nyní zřejmě nevěděl, že na něj netlačí žádný z napadajících hráčů, protože hodně zbytečně zahodil puk na zakázané uvolnění.

11:43

Hostující Peš obdržel pas přesně mezi domácí obránce a ikdyž si na zádech vezl jednoho z olomouckých beků, tak se protlačil k bekhendovému zakončení, které Frgál chytil svou lapačkou.

10:35

Matějíček jen ze středního pásma nahodil puk na domácí bránu, kde jej Frgál chytil svou lapačkou a následně i přerušil hru.

10:02

Jihlavě se daří vyrovnat stav utkání, když se hostujícím hokejistům vyplatil velký důraz u brány Olomouce, kde se u tyče dostal k puku JAKUB MODL, kterému se možná trochu překvapivě podařilo procpat kotouč za záda Frgála. Asistence: Andrej Klapica.

09:38

Hra se poté přesunula na druhou stranu, kde střílel Habermann, avšak Frgál jeho střelu s přehledem chytil.

09:26

A další velká šance domácího Konobejla, jenž už byl sám před Černým, ale ten jeho kličku do forhendu přečetl, a znova tak podržel svůj tým.

09:08

Konobejl se velmi dobře uvolnil až do slotu, odkud následně i vystřelil a Černý jeho střelu vyrazil nad svou bránu.

08:50

Po zblokované střele domácího Drábka se jihlavští hokejisté opět osvobozují jen vyhozením puku na icing.

08:15

Hostující Peš zavezl kotouč do útočné třetiny, ale zde neměl žádnou podporu od svých spoluhráčů, a tak o puk velmi rychle přišel.

07:02

Kotouč se dostal na modrou čárku ke Kalmanovi, jenž nad ničím nepřemýšlel a vystřelil a Černému prošel puk jeho teploměrem, ale naštěstí pro jihlavské se následně odklouzal jen těsně vedle jejich brány.

06:53

Dukla vyhrála další vhazování, jenže hosté opět neuspěli se svou rozehrávku a kotouč znova skončil na zakázaném uvolnění.

06:47

Domácí jdou do vedení, když následné vhazování Konobejl vyhrál přímo za sebe na hokejku JAKUBA BELANA, jehož okamžitá střela prošla Černému pod jeho rukou. Asistence: Tristan Konobejl.

06:43

Jihlava sice vyhrála následné vhazování, ale hosté poté poslali puk podél mantinelu na zakázané uvolnění.

06:35

A i na druhé straně se brankář Černý dočkává nějakého zákroku, protože svou lapačkou chytil střelu Boška z pravého kruhu.

06:13

Frgál si konečně připisuje první zákrok v utkání, když na něj z levého kruhu vystřelil Matějíček a střela jihlavského obránce skončila přesně v lapačce domácího brankáře.

06:02

Hned po vyhraném vhazování se ke střele dostal Veselský, avšak jeho rána z první letěla mimo tři tyče.

05:55

Domácí hokejisté se nyní z menšího zámku Dukly museli vymanit jen za cenu vyhození kotouče přes celé kluziště, takže je odpískán icing Mory.

05:24

Matějíček nahodil puk za bránu Olomouce, kam si pro něj i dojel a následně chtěl přihrát před Frgála Vojáčkovi, ale tento pas neprošel přes bránícího hráče.

04:18

Bošek si najel do pravého kruhu a následně zkusil i vystřelit, jenže trefil jen prvního bránícího hráče Jihlavy.

04:02

Jihlavský Klapica byl pod tlakem napadajících hráčů Olomouce, a tak pouze poslal puk na zakázané uvolnění.

02:43

Konobejl zavezl puk po pravém křídle do útočné třetiny Olomouce, jenže zde poté poslal kotouč za sebe, kde byl pouze jeden z jihlavským obránců.

01:06

Hostující Modl zavezl puk do útočného pásma, kde však musel čelit hned dvěma protihráčům, kteří jej nakonec i kotouč připravili.

00:24

Jako první se do útočného pásma dostali domácí hokejisté a hosté po zisku kotouč následně jen poslali puk přes celé kluziště, a tak je odpískáno zakázané uvolnění Jihlavy.

00:01

Na ledě už nám zůstávají pouze zahajovací formace, a tak zápas může pomalu začít.
Ze své šatny už vycházejí na ledovou plochu i domácí hokejisté, kteří v tomto utkání nastoupí v bílých dresech.
Jihlavští hokejisté už opustili svou šatnu a brouzdají po svém obranném pásmu.
Vítám vás z olomouckého zimního stadionu, kde už za pár minut vypukne druhé osmifinálové utkání mezi Olomoucí a Jihlavou. Mora se pokusí ještě vrátit sérii na Vysočinu a naopak Dukla se bude snažit získat druhý vítězný zápas.

Kdo tento zápas vyhraje? To se dozvíte, když budete sledovat tento on-line přenos, jenž vypukne už za několik okamžiků.

HC Olomouc: Frgál (Čerbák) – Drábek, Marek, Šlahora, Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský, Najman, Pastrnek, Bošek, Neoral, Belan, Konobejl, Jeřábek.
Trenér: Jan Křivohlávek

HC Dukla Jihlava: Černý (Sigmund) – Ošmera, Löffler, Matějíček, Jeletz ,Topol, Vandas – Modl, Váňa, Klapica, Peš, Coufal, Habermann, Vojáček, Chlubna, Jungwirth, Kudrna, Veselský.
Trenér: Marek Melenovský

Rozhodčí: Kapitanov – Vengřín, Janoško.
První zápas

HC Dukla Jihlava – HC Olomouc 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 40. Coufal, 40. Veselský (Kudrna, Jeletz), 56. Peš (Kudrna) – 48. Belan (Drábek).

V prvním osmifinálovém utkání se hrálo hodně dlouho bez branek. Když už to vypadalo, že se i po druhé siréně ani jedno mužstvo z gólu radovat nebude, tak se domácí v poslední minutě prosadili v rozmezí šestatřiceti vteřin hned dvakrát.

Tímto povedeným úsekem udělali jihlavští dorostenci velký krok k získání prvního zápasu, protože Olomouc už vzápětí ve třetí části jen snížila na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat už hosté nedokázali. Naopak ještě Jihlava přidala třetí pojišťující branku, a svého soupeře tak porazila poměrem 3:1.
Vítám vás u druhého osmifinálového utkání Play-off Extraligy dorostu, ve kterém nás čeká další bitva mezi Olomoucí a Jihlavou.

Série hraná na dva vítězné zápasy se za stavu 1:0 pro Duklu přesunuje na Hanou. Podaří se olomouckým dorostencům na domácím ledě vyrovnat stav série, a vrátit se tak ještě jednou na Vysočinu?

To se dozvíme už v pátek od 17:30, kdy je naplánováno úvodní vhazování druhého zápasu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:5

Branky a nahrávky: 7. Belan (Konobejl), 33. Belan (Kalman, Jeřábek), 40. Konobejl (Galvas, Drábek) – 11. Modl (Klapica), 23. Vojáček (Topol, Coufal), 56. Topol (Kudrna), 58. Vojáček (Coufal), 60. Modl (Kudrna, Habermann)

HC Olomouc: Frgál (Čerbák) – Drábek (C), Marek, Šlahora (A), Bohatý, Vrána, Kalman, Galvas – Šulgan, Šenk, Miškovský (A), Najman, Pastrnek, Bošek, Neoral, Belan, Konobejl, Jeřábek.

HC Dukla Jihlava: Černý (Sigmund) – Ošmera, Löffler, Matějíček (A), Jeletz ,Topol (A), Vandas (C) – Modl, Váňa, Klapica, Peš, Coufal, Habermann, Vojáček, Chlubna, Jungwirth, Kudrna, Veselský.

Rozhodčí: Kapitanov – Vengřín, Janoško

06:47 OLO 1:0 Belan (Konobejl)
10:02 JIH 1:1 Modl (Klapica)
16:20 JIH 2 Topol, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
22:03 JIH 1:2 Vojáček (Topol, Coufal)
22:18 OLO 2 Konobejl, podrážení
32:55 OLO 2:2 Belan (Kalman, Jeřábek)
33:45 OLO 2 Neoral, hákování
36:43 OLO 2 Šlahora, nedovolené bránění
39:46 JIH 2 Matějíček, podrážení
39:55 OLO 3:2 Konobejl (Galvas, Drábek)
43:33 JIH 2 Matějíček, držení