11.03.2022, 17:30 • KHNP Aréna • Čtvrtfinále • Radim Sochor (@RadimSochor)

Tipsport: 1.85 4.5 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (19:57:06)
Střely na branku: 38:31
Vhazování: 34:27
Vyloučení: 4:7
Dnešní duel je u konce, Horácká Slavia ve třetí třetině vstřelila dvě branky, a tak druhý zápas v sérii dokázala vyhrát. Do Sokolova se tak pojede za vyrovnaného stavu 1:1.

59:42

59:42 Michal VODNÝ - 4:2

59:42

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
MICHAL VODNÝ trefuje ze středního pásma prázdnou branku a rozhoduje dnešní zápas! Bez asistence.

59:30

Oddechový čas pro hosty.

59:30

Jekel zachytil nahození do lapačky a přerušuje hru.

59:17

Michálek zblokoval střelu Nováka a dostal kotouč do středního pásma.

59:01

Sokolov hraje bez brankáře!

58:38

Ferda dlouho držel kotouč v útočném pásmu, konec zápasu se blíží.

58:10

Obrovská šance Třebíče. Furch se dostal na bodu pro vhazování ke střele, ale trefil pouze břevno. Následně pálil i Nedvídek, ale Beran udržel kotouč pod svou výstrojí.

58:10

Sklenář s Nedvídkem zašlapují kotouč v rohu útočného pásma, čas stále běží.

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43

Ferda vyhazuje kotouč alespoň do středního pásma, Třebíč to bude mít ještě nesmírně složité.

56:38

Třebíč nyní nemůže delší dobu dostat kotouč z vlastního pásma, Sokolov začíná přitlačovat v pressingu.

55:40

Velmi dlouhou dobu už nebyla hra přerušená, čas pro Sokolov plyne neúprosně rychle.

54:05

Sokolov sice drží puk v útočné třetině, zatím však pouze kolem mantinelů, odkud se bude srovnávat těžko.
Dnešní utkání sleduje 1819 diváků.

4:2

Branky a nahrávky: 2. Gajarský (Tureček, Jekel), 13. Gajarský (Vodný), 41. Střondala (Vodný, Poizl), 60. Vodný – 9. M. Sloboda (T. Jandus), 22. Kverka (Jurčík, D. Přibyl)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Mičán) – Hunkes, Mlčák, M. Furch, L. Forman, Tureček, Poizl, Zukal – Psota, L. Bittner, Šťovíček – Střondala, Nedvídek, D. Sklenář – Gajarský, Vodný, Meluzín – Ferda, D. Michálek, Krliš.
Trenér: Pokorný

HC Baník Sokolov: A. Beran (Cichoň) – Radek Jeřábek, J. Pohl, Kadeřávek, J. Novák, Vodička, Klejna, A. Rulík – D. Přibyl, Kverka, J. Konečný – Tomi, Vrhel, Jurčík – M. Sloboda, Hašek, T. Jandus – V. Bílek, T. Rohan, Vracovský.
Trenér: Štrba

Rozhodčí: Čech, Květoň – Kreuzer, Polonyi