02.03.2022, 21:00 • Artemio Franchi, Firenze • Semifinále • Michal Raška

Tipsport: 2.5 3.1 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:58:40)
Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 16:13.
Je konec. Juventus v prvním zápase tohoto semifinále zvítězil na půdě Fiorentiny poměrem 1:0!
Největší šanci první půle měl ve 26. minutě Ikoné, ale jeho pokus nakonec těsně minul svatyni Juventusu. O deset minut později se sice Torreira dostal do zakončení, ale jeho rána letěla pouze nad bránu Perina.
Ve 47. minutě se Ikoné opět dostal ke střele, ale tentokrát jeho pokus trefil tyč! Následně toho k vidění moc nebylo, ovšem v nastavení se Cuadrado dostal k centru, který si srazil do vlastní brány Venuti. Fiorentina byla lepším celkem, ale nakonec podlehla turínskému celku.

90+3

90+2

Fiorentina se ještě snaží něco vymyslet, ale vypadá to, že Juventus odjede s výhrou.

90+1

90+1. Lorenzo VENUTI - 0:1

90+1

Juventus právě vstřelil branku!
Tak tohle je pohroma pro domácí mužstvo, neboť hosté jdou v nastavení do vedení a pravděpodobně v tomto utkání zvítězí! Cuadrado se dostal k centru z pravé strany, který se snažil odkopnout domácí hráč, ale minul míč a ten se odrazil od LORENZA VENUTIHO do vlastní brány.

90

Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

90

Torreira přerušil brejk soupeře faulem a uviděl od sudího žlutou kartu.

89

Hosté se následně přes Cuadrada sice podívali po pravém křídle do útočné třetiny, ale tam přišli o míč a musí zpět.

88

Balón nyní skončil jen v zámezí a následuje tak autové vhazování pro Juventus.

87

Další pokus ze strany domácích letěl jen vedle brány Mattii Perina a Massimiliano Allegri rozhodně není spokojen s výkonem svého celku.

85

Domácí hráč González šel k zemi uvnitř vápna, ale sudí penaltu neodpískal, ovšem Fiorentina bude pokračovat alespoň rohovým kopem.

84

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Castrovilli, přichází Duncan.
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Ikoné, přichází González.

83

Stará dáma se snažila něco vymyslet nákopem za obranu, ovšem míč končí opět jen mimo hrací plochu.

81

Centr domácích z levé strany pouze proletěl vápnem do zámezí a následovat tak bude odkop od svatyně Perina.

80

Zbývá nám posledních deset minut tohoto prvního utkání semifinále mezi Fiorentinou a Juventusem. Fialky se sice dostávají dopředu častěji, ale na branku stále čekáme.