konec (0:0, 2:0, 1:2)

02.02.2022, 01:07 • TD Garden, Boston • Milan Huppert

Tipsport: 1.56 4.96 4.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50:28

Nyní ovšem hosté budou bránit ve čtyřech, protože kapitán Mark Giordano v rohu mantinelu nedovoleným způsobem zastavil Fogartyho, soka podrazil.

44:47

Brad Marchand předvedl další ze svých zkratů. Mimo dění hry v útočném pásmu zbytečně dohrál Appletona. Výsledkem je dvouminutový trest a přesilovka pro Seattle.

33:20

Hosté mají k dispozici přesilovou hru pěti proti třem, ta může trvat až 38 vteřin! Jake DeBrusk nabral v obranném pásmu kotouč na bekhend a vyhodil ho mezi diváky. Dvě minuty za zdržování hry.

31:57

Početní převaha pro Seattle. Brandon Carlo vyjel proti Appletonovi bez snahy hrát kotouč, muži v pruhovaném poslali domácího beka ze hry z důvodu nedovoleného bránění.

28:49

Za přečin podrážení v útočném pásmu je trestán hostující švédský forvard Marcus Johansson. Napadal Carla, když jej rozhodila klička beka po mantinelu, hokejku již nezvládl stáhnout pod sebe.

24:00

Vaanakainena se rozhodl pomstít Curtis Lazar, jenž vystartoval proti Gourdemu a společně si vyměnili pár ran a od rozhodčích dostali trest na dvě minuty. Pětiminutový trest za bitku vyfasovali Derek Forbort s Jérémym Lauzonem, kteří se do sebe pustili mimo záběry hlavních kamer. A Seattle bude hrát v početní převaze, protože dvě minuty za hrubost dostal ještě člen čtvrtého útoku Steven Fogarty.

21:38

Ano, bude. Ve hře určitě byl i trest ve hře pro Yanniho Gourdea, ale rozhodčí nakonec došli k závěru, že menší dvouminutový trest postačí.

10:16

Také druhé vyloučení míří do domácích řad. Ve střední třetině hrál proti pravidlům Charlie McAvoy, který za sebou nechal hokejku a přepadl přes ni McCann. Ukázkové podrážení.

03:00

Přímý souboj čtvrtých formací skončil trestem pro domácího hráče. Anton Blidh nezachytil rozjezd Sheahana a zezadu jej podrazil.

3:2

Branky a nahrávky: 30. Pastrňák (T. Hall, B. Marchand), 37. T. Hall (T. Nosek, Pastrňák), 51. Pastrňák (Bergeron, B. Marchand) – 41. Donskoi, 48. Appleton (A. Larsson, Blackwell)

Boston Bruins: Ullmark (Swayman) – McAvoy (A), Grzelcyk, Carlo, M. Reilly, Vaakanainen, Forbort – Craig Smith, Bergeron (C), B. Marchand (A) – Pastrňák, T. Nosek, T. Hall – O. Steen, Coyle, DeBrusk – Lazar, Fogarty, Blidh.
Trenér: Bruce Cassidy

Seattle Kraken: Driedger (Grubauer) – A. Larsson (A), Giordano (C), Lauzon, Vince Dunn, C. Fleury, H. Fleury – Jordan Eberle (A), McCann, Marcus Johansson – Donskoi, Wennberg, Donato – Blackwell, Gourde, Appleton – Geekie, Sheahan, Järnkrok.

28:49 SEA 2 Marcus Johansson, podrážení
29:06 BOS 1:0 Pastrňák (T. Hall, B. Marchand)
31:57 BOS 2 Carlo, nedovolené bránění
33:20 BOS 2 DeBrusk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
36:09 BOS 2:0 T. Hall (T. Nosek, Pastrňák)
40:42 SEA 2:1 Donskoi
44:47 BOS 2 B. Marchand, nedovolené bránění
47:30 SEA 2:2 Appleton (A. Larsson, Blackwell)
50:28 SEA 2 Giordano, podrážení
50:49 BOS 3:2 Pastrňák (Bergeron, B. Marchand)