5:3
konec (0:2, 3:1, 2:0)
17.11.2021, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 18. kolo • Štěpán Ondráček
BK Havlíčkův Brod – HC Kobra Praha
5:3
konec (0:2, 3:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 22. Kutlvašr (Hrbek), 23. Fiala (Kuchta), 30. Hrbek (Fiala, Hrdlička), 58. Straka (Pártl), 60. Fiala (Pártl, Straka) – 4. Černý (Bareš), 14. Ribarovski (Černý), 40. Ribarovski (Bareš, Černý)
Karty:
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Havlík (21. Kukeně) – Hrbek, Besmák, Kuchta, Kutlvašr, Zych – Pártl (C), Holenda, Krejčí, Dymák, Fiala (A), Straka, Mlejnek (A), Kravec, Hrdlička.
Trenér: Václav Adam
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha:
Iliev (Peyerl) – Cichoň, Svach, Bečvařík, Skorčík (A) – Svoboda, Čermák, Štípek, Lederer, Pražák, Bareš, Ribarovski (C), Černý, Novák, Rejna.
Trenér: Milan Vrzal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jan Raška – Milan Kis, Pavel Kolář
Diváci: 87
1. třetina | ||||
03:08 | KOB | 0:1 | Černý (Bareš) | |
06:32 | KOB | 2 | Čermák, hákování | |
11:41 | HBR | 2 | Kravec, hákování | |
13:33 | KOB | 0:2 | Ribarovski (Černý) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:01 | HBR | -Havlík +Kukeně (Střídání) | ||
21:23 | HBR | 1:2 | Kutlvašr (Hrbek) | |
22:59 | HBR | 2:2 | Fiala (Kuchta) | |
29:21 | HBR | 3:2 | Hrbek (Fiala, Hrdlička) | |
34:51 | KOB | TS | Čermák, hákování | |
34:58 | HBR | 2 | Krejčí, hákování | |
39:04 | HBR | 2 | Dymák, podrážení | |
39:38 | KOB | 3:3 | Ribarovski (Bareš, Černý) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:17 | HBR | 2 | Zych, krosček | |
55:06 | HBR | 2 | Hrdlička, podrážení | |
57:56 | HBR | 4:3 | Straka (Pártl) | |
59:59 | HBR | 5:3 | Fiala (Pártl, Straka) | |
Konec |
Toronto – Nashville 01:00 3:0
Florida – NY Islanders 01:00 6:1
Philadelphia – Calgary • po prodl. 01:00 2:1
Pittsburgh – Buffalo 01:07 1:2
NY Rangers – Montreal 01:10 3:2
St. Louis – Arizona 02:00 2:3
Winnipeg – Edmonton 02:00 5:2
Minnesota – San Jose 02:10 1:4
Dallas – Detroit 02:40 5:2
Vegas – Carolina 04:00 2:4
Anaheim – Washington • po prodl. 04:00 3:2
Jekatěrinburg – Nižněkamsk 15:00 3:4
Magnitogorsk – Chabarovsk 15:00 5:2
Čeljabinsk – Novosibirsk • po s.n. (2:1) 15:00 3:2
Minsk – Čerepovec • po s.n. (1:2) 17:10 3:4
CSKA Moskva – Dynamo Moskva • po s.n. (1:2) 17:30 2:3
Jokerit – Vladivostok 17:30 4:1
Kunlun – Omsk 17:30 1:4
Petrohrad – Jaroslavl 17:30 1:3
55:06
45:17
39:04
34:58
34:51
11:41
06:32