DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – HC Litvínov

3:5

konec (1:0, 1:2, 1:3)

17.11.2021, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 24. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Konec zápasu. (15:15:42)

59:25

Litvínov právě vstřelil branku!
A risk se nevyplácí, jelikož kombinaci Energie přerušil TIM DANIELČÁK, který přispěchal do útočného pásma sám a bez problému skóre upravuje. Asistence: David Skuhrovec a Ondřej Postl.

59:12

Domácí riskují v šesti!

58:46

Hosté si utvořili tlak a domácím se čas rychle krátí.

57:38

57:25

Hosté poprvé v utkání vedou! DAVID SKUHROVEC dobře schoval střelu za obráncem a střelu k tyči se stává litvínovským hrdinou. Asistence: Jan Vopat.

56:46

Krajčíkův pokus zpoza kruhů prošel těsně vedle tyče.

56:01

Samuel Šmajda (KVA) srazil k zemi velmi tvrdě Ondřeje Baláže a karlovarský útočník si vykoledoval trest pěti minut za vražení na mantinel a navíc si dnes už nezahraje. Trest odpyká Petr Zolnaj.

55:38

Oddechový čas pro domácí.

55:38

Jakub Kroupa (LIT) si při bránění počínal nedovoleně a odpyká si za to dvě minuty.

54:50

Šmajda přihrál v předbrankovém prostoru připravenému Bulkovu, toho o kotouč připravili obránci ještě než stihl vystřelit.

54:28

Kroupovo nahození od modré Bočan v klidu lapil do své lapačky.

53:33

Slavík hledal volného Fišera, přihrávku zablokovali obránci.

52:49

Hosté se usadili v útočné třetině a chtějí urvat vedení.

51:17

Je opět srovnáno. V přesilovkovém nátlaku vypadla Bočanovi jedna střela a litvínovští nájezdnici nakonec do sítě protlačili zásluhou DAVIDA SKUHROVCE. Bočan sice reklamoval nedovolené bránění, sudí branku ale uznali. Asistence: Ondřej Baláž a Jan Vopat.

51:01

Se Slavíkovou tvrdou střelou z kruhů si Bočan poradil.

50:42

Jan Ekrt (KVA) inkasuje dvě trestné minuty za hákování.

50:17

Domácí se příliš horlivě chtěli dostat do útočné třetiny a je odpískáno postavení mimo hru.

3:5

Branky a nahrávky: 8. Adámek (Vogel), 33. Seidler, 42. Adámek – 34. Danielčák, 38. Vopat (Skuhrovec), 52. Skuhrovec (Baláž, Vopat), 58. Skuhrovec (Vopat), 60. Danielčák (Skuhrovec, Postl)

HC Energie Karlovy Vary: Bočan (Dybal) – Benda (A), Krajčík, Bulka, Vogel, Pohanka, Dorot, Blengino – Adámek (C), Sapoušek, Ekrt, Kupčo, Rymon (A), Šmajda, Botoš, Seidler, Zolnaj

HC Litvínov: Čermák (Zelenka) – Hocelík, Háva, Kroupa, Kadár, Kuchař, Hák, Baláž – Skuhrovec, Slavík (A), Stehlík (C), Špaček, Vopat, Danielčák, Dej, Postl, Fišer, Beran

Rozhodčí: Svoboda – Gerát, Malý

02:06 LIM 2 Háva, podrážení
07:41 KVA 1:0 Adámek (Vogel)
16:08 KVA 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Postl
32:52 KVA 2:0 Seidler
33:52 LIM 2:1 Danielčák