2:3

po s.n. (0:3) (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)

17.11.2021, 18:00 • ZS Jablonec nad Nisou • 16. kolo • David Schlegel

Tipsport: 1.65 5.2 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z Jablonce nad Nisou vám přejeme pěkný večer a v neděli se přihlásíme opět z dohrávky odloženého zápasu s Hronovem. Začíná se netradičně v 16:00. (20:38:06)
Nová Paka vítězí v Jablonci po samostatných nájezdech. Ve vyrovnaném zápse měli domácí blíže k výhře, Pavlů trefil v prodloužení horní tyč, ale nakonec nájezdy ovládli hosté, když skórovali všichni tři střelci.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Nová Paka.

Rozhodující samostatný nájezd proměnil JAROSLAV DVOŘÁK.

3. série 0:3

Luká Folda chtěl udělat kličku, ale Vacek mu výborně hokejkou vypíchl puk je rozhodnuto!

Petr Foerster vytáhl gólmana k tyči a předvedl úspěšný blafák do forhendu.

2. série 0:2

Domácí Kapička vytáhl z branky Vacka, ale trefil jen boční síť.

David Malík se trefil přesně mezi betony a hosté vedou 2:0.

1. série 0:1

Tibor Hric také volil střelu, ale minul branku.

Jaroslav Dvořák volil střlu k pravé tyči a uspěl.
Jako první pojedou hosté.

Samostatné nájezdy začínají.
Na led ještě vyjíždí rolba, aby upravila ledovou plochu před nájezdy.
V prodloužení měl největší šanci domácí Pavlů, který napálil dělovkou horní tyč. Jinak ale byly šance na obou stranách. O vítězi rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:52

Malík se snažil propasírovat puk za Jelínka, ale nepovedlo se mu to.

64:15

Komarov z dobré pozice pálil, ale Jelínek předvedl výtečný zákrok v kritické chvíli.

63:30

Domácí vyhazují.

63:19

Hosté útočili a Brokeš hasil situaci faulem. Jde ven za hákování.

2:3

Branky a nahrávky: 3. Hric (Folda), 50. Brokeš (Plíhal, Pavlů) – 1. Malík (Hnik, Komarov), 56. Málek (Dvořák, Suvorov), rozh. náj. Dvořák