2. liga skupina Východ

HC Bobři Valašské Meziříčí – HK Nový Jičín

1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

17.11.2021, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 16. kolo • Daniel Gargulák

Tipsport: 1.75 5.0 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání dlouho bez jediné vstřelené branky nakonec rozhodl v prodloužení kapitán Valachů Jakub Pořický, který vystřelil vítězství Bobrů v prodloužení. Ti se tak dotahují na Ďábly na rozdíl jediného bodu. (20:09:57)

62:35

Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
Bobři tak dlouho obléhali obrannou trojici Valachů, až to vzal JAKUB POŘICKÝ na sebe a střelou z mezikruží propálil vše co mu stálo v cestě a rozhoduje tak o bonusovém bodu pro Valašské Meziříčí! Asistence: Stanislav Báchor.

61:55

Domácí trenéři Plšek s Vávrou si vybírají oddechový čas.

61:55

Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Sluštík – 2 min., podrážení).

61:27

Křivohlávek si nabruslil až do mezikruží, jeho rána ale nezamířila do prostoru branky.

61:02

Pro ránu z prostoru pro vhazování našel Slovák místo ve své lapačce a nic neriskoval, přerušil hru a nechává spoluhráče vystřídat.

60:38

Kotouče se na začátku prodloužení ve hře 3 na 3 ujali Ďáblové, ještě před jediným přechodem útočné modré o něj ale přišli.

60:01

60 minut na Bobří hrázi nepřineslo jediný přesný zásah, o vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení či samostatné nájezdy.

60:00

59:00

Stodůlka se snažil překvapit brankáře rychlým objetím jeho brány a bekhendovým zakončením na bližší tyč, Šimonů byl ale pozorný a jeho úmysly včas přečetl.

57:50

Řada nepřesností na obou stranách znovu lehce kouskuje tempo hry, hra se většinu času odehrává ve středním pásmu, brankáři jsou téměř bez práce.

56:35

Hosté nepřesnou rozehrávkou jen odevzdali puk soupeři, Bobři se ihned řítí do útoku.

55:48

Bobři trochu uklidnili tempo hry za svou brankou a pomalu rozvíjejí další útočnou akci.

55:10

Sluštík ani v pádu nedosáhl na střílenou přihrávku z obranných řad a kotouč končí až na zakázaném uvolnění.

54:09

Stejně jako před chvíli Šimonů, nyní stejně skvělý zákrok předvádí na druhé straně Slovák! Brankář Valachů se až neuvěřitelně stačil přesunout na druhou stranu svého brankoviště a podobně jako jeho brankářský kolega zachytit puk do své lapačky proti střele z první.

53:42

Hra se v posledních momentech duelu trochu rozkouskovala, ani jeden tým se nemůže dostat přes střední pásmo.

52:53

Novojičínští se po dlouhé době dostali do tlaku v útočném pásmu, neodkázali z něj však vytěžit jediný střelecký pokus.